Wpis z mikrobloga

@ZaskroniecPapierzasty: a widzisz w tym coś dziwnego że głosują przeci partiom (szczególnie PISowi) które opwiadają się za ostrą polityką wobec przestępców - np. za pisu to im tam cięli chyba telefony i konsole w więzieniach (ja uważam że to akurat spoko ale jestem w stanie zrozumieć dlaczego ktoś głosuje przeciw temu)
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: co to zmienia jeśli część z nich nawet byla od pracowników ambasady? Ambasador jest tam ten sam od 2021 to co kazał wszystkim głosować na platformę czy co wy tam ćpiecie towarzyszu? Chyba wam słaby briefing zrobili na odprawie dziś xD
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: tak wygrane wybory w Rosji, Białorusi to pracownicy dyplomatyczni z KO, w więzieniach głosowali pracownicy wymiaru sprawiedliwości tylko ci wredni konfederuscy Polacy w kraju głosowali na konfederacje xD żryj g---o skończyłem temat
  • Odpowiedz
@Bydlaczek Ty jestes normalny człowieku? Z Rosji jest 56 głosów tylko i tak to jest ambasada i jej pracownicy. Możesz to sprawdzić w 10 sekund na stronie pkw ale wolisz snuć niestworzone historie i obalać chochoły. Czego to dowodzi? Ogarnij się.

@KonserwatywnyMocny Osoby w ‘wariatkowie’ czy raczej szpitalu psychiatrycznym to niekoniecznie ubezwłasnowolnieni ludzie tylko często pacjenci którzy sami się tam zgłaszają i mają różne spektrum chorób psychicznych

Ale dla ciebie
  • Odpowiedz