Wpis z mikrobloga

Choćby sam Jezus i Papież Polak na wypełnionych po brzegi błoniach Jasnej Góry z Rydzykiem na kazaniu otworzył portal i pokazał dziadkom i babciom całe pisowskie złodziejstwo i afery ostatnich 8 lat wychodzące na jaw przecież praktycznie codziennie to i tak PIS będzie miał nienaruszalne ~35% poparcia. Nie ma szans na inny wynik.
#bekazpisu #wybory #sejm
Davvs - Choćby sam Jezus i Papież Polak na wypełnionych po brzegi błoniach Jasnej Gór...

źródło: GPsTdNiXUAApKUq

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davvs: choćby Doland Tusk wyszedł i powiedział UJ w ten narod jestem Niemcem żryjcie gruz, cale moje polityczne życie kręci sir tylko i wyłącznie wokół mojej kariery, jedyny moment który nie kłamie to wtedy gdy spie to i tak żelazne 25 procent półgłówków na niego zagłosuje echhhhh
  • Odpowiedz
@Davvs: 800+, 13 i 14 emerytura robi swoje ci ludzie patrzą tylko na czubek swojego nosa tu mógłby i Putin przyjść jakby im dał 1000+ i 15 emeryturę to też by na niego zagłosowali bez mrugnięcia okiem.
  • Odpowiedz
@ortalionowy: trochę narracja, że emeryci głosują masowo na pis się sypie jak sprawdzi się wyniki z wczoraj: 43 pis, 42 po. Gdyby emeryci nie poszli głosować wcale to stosunek pisu do po w zasadzie pozostałby beż zmian.
  • Odpowiedz