Wpis z mikrobloga

Jestem prostym chłopem ze wsi bez studiów ale mam ogromną beke jak ludzie po studiach na całym świecie byli głupi ci którzy zaufali firmom takim jak Pfizer Xdddd
Ci sami ludzie wybierają restaurację, hotele, mechanika, basen, saunę i wiele innych po opiniach np na google maps,
A szprycy nie sprawdzili że Pfizer to jedna z największych firm pełna machlojarzy, oszustów, krętaczy, cfaniakow, manipulatorów, gdzie została ukarana na łączną kwotę :

$4.626 miliardów dolarów!!!! xdddd.

A te dane są, były i będą ogólnie dostępne w google lewackim, wystarczy wpisać: "Pfizer total fines"
A to jeszcze przed covidkiem,dane.
Takze gratuluję niepelnosprytnym wyboru.

#uk #bekazlewactwa #covid19stats #covid19 #szpryca #szczepienia #medycyna #przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie #lekarz #patologiazewsi #patologiazmiasta #chadowezycie #zdrowie #logika #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
wszystkie wielkie firmy farmaceutyczne to przede wszystkim maszynki do produkcji wielkich pieniędzy. Pfizer, J&J, Purde itp wszystkie byly zamieszane w rózne afery

@JaNieGejJaPapiesz: dlatego tym bardziej mnie dziwi w jakiej psychozie opętaniu ci wykształceni zwykli ludzie byli,

Ja mam firmę transportową jednoosobową i jak bym zaczął machloic oszukiwać to by mi rząd UK ja zamknął.

A tu afera za aferą i się nawet z tym nie kryją i jest cacy,
  • Odpowiedz
Jestem prostym chłopem ze wsi bez studiów

@adamsowaanon: wiadomo, tylko akademia chuopskiego rozumu mordo. Wszyscy się mylą, tylko ja - przy użyciu Google'a - odkrywam globalne spiski i zamachy na zdrowie populacji. Freethinkeryzm lvl 9000, wymarzony elektorat konfedeszurów xDD
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: prawdą jest że wyłapałeś szurską odklejkę a uważasz się za co najmniej dziennikarza śledczego na tropie największej farma-tajemnicy świata xD Tak, Pfizer ma za uszami sporo (jak każda innej farmakorporacja tego rozmiaru) i nikt ich tutaj nie wybiela. Natomiast gloryfikowanie własnego uciekania przed szczepionką i opieranie wiedzy na wynikach wyszukiwania Google'a + szurskich kanałach to nic innego jak przyznawanie się do ciężkiego upośledzenia. Nie jesteś ani tak inteligentny, ani
  • Odpowiedz
@purrminator: Zamach na zdrowie populacji to jest mordo oni czipy i mutacje wszczepiali bo 20 lat temu dostali karę za to ze placili za polecanie swoich leków w stanach mordo, wiec nie sa wiarygodni.
  • Odpowiedz
  • 1
@purrminator: skoro ty lubisz mieć doczynienia z oszustami, kretaczami to gratuluję.

Za żonę też #!$%@?ę se wziąłeś? Bo była miła przez ostatnie kilka lat to w sumie można jej zapomnieć przeszłość xdddd

Do mechanika co sklada trumny na kołach też jeździsz? I kilku klientów już nie żyje bo się gruz rozpadł na 3 częśći.
No przecież jeszcze w tym roku nikt od niego się nie zabił, no to przecież mordo co
  • Odpowiedz
  • 1
@purrminator: sam przyznales że Pfizer I inni to oszuści bo zostali ukarani,
A potem nazywasz mnie szurem bo nie chce z nimi mieć nic doczynienia.
Oraz wymijająco odpowiadasz na pytania.

Widzę że logika to nie najlepsza cecha u ciebie
  • Odpowiedz