Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: "rzekomo"? czy jestem dzikusem? zapewne tak. Chociaz bardziej niż dzikusem jestem radykałem w obronie zdrowego rozsądku. Koledzy @bulbulator90 oraz @Vedar mają rację. Są zniechęceni tym wyścigiem, w którym odbierane są punkty za zakola i nieśmiałość, a przyznawane za ciemniejszy pigment skóry i bezczelność.
  • Odpowiedz
@Rajtar: nie mają racji, to są urojenia inceloidalne.

I tak, dobrze napisałam, rzekomo. Wrzuciłeś wszystkie kobiety do jednego worka więc jeśli 20 % kobiet leci na czarnych, to 80% nie leci ale łatka "lubiących dzicz" jest przyklejona do wszystkich kobiet, dlatego forma "rzekomo" bardziej pasuje.

Logiczne.

Kobiety nie lubią dziczy.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ale te trzy głośne przypadki mają wpływ. Zresztą podejrzewam, że gdybym zapytać 10 Polek czy mając do wyboru. Polaka,zakola, 183cm, trochę nadwagi, grzeczny kulturalny mający zainteresowania, twarz 4/10 i przeciętnego ciemnoskórego o podobnych gabarytach i jakimiś zainteresowaniami to 8 na 10 zapewne wybierze tego drugiego. Zatem nie półgłowki a raczej ludzie patrzący realistycznie na rzeczywistość. Dodatkowo w kulturach afrykańskich czy arabskich nie ma nadmiernego szacunku dla kobiet, więc to
  • Odpowiedz
@Rajtar: bo przeżywacie jak mrówka okres. Mnóstwo kobiet ma Polaków za mężów, ale wy się skupiacie na najbardziej widocznych przypadkach gdzie jeszcze sami takie treści wyszukujecie w internecie (a jak sam brakuje aktualnych to wrzucacie te sprzed kilku lat). pomijając pozostałe, przez co macie zaburzony obraz rzeczywistości.

To widać jak wam wykop ryje czerep po wrzucanych profilach zwykłych kobiet na Tinderze, gdzie sami sobie dopowiadacie, że "p0lka zapomniała napisać, że
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: to prawda o gustach się nie dysktuje, ale sama wiesz, że większość kobiet woli wyższych facetów. Przede wszystkim ja nie sądzę, że mnóstwo kobiet mających czarne dzieci nie jest wiele, ale czy dobrze o nich świadczy? Skąd się bierze mit, że Polski na erasmusie dają kolorowym? Bo dają kolorowym. W kontekście popędu seksualnego kobiety nie ustępują facetom, ale oczywiście pewnie powiesz, że nieprawda. Po drugie o ile huopy są
  • Odpowiedz
@Rajtar: nie do mnie kieruj polecenia.

Stąd że im gorsze i widoczniejsze przypadki tym przeświadczenie że jest ich jeszcze więcej wystąpi jeszcze częściej.

Są pewnie normalne rodziny czarnego z białą, on pracuje, może nawet ma studia skończone i jest ogarnięty i nie uciekł jak został ojcem ale taka kobieta też będzie wyzywana od p0lek lecących na
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nie kieruję do Ciebie poleceń, ale nie rozumiem czemu pojawia się w Twojej wypowiedzi stwierdzenie_:(...) wystarczy, że "wyśmieje przegrywa, który wyzywa Polki bez rozróżnienia na normalne kobiety i p0lki, że wszystkie lecą na czarne knagi (i wtedy reszta przegrywów wyzywa ją od "mokebiar") (...) ? Czyli co? Można wyśmiewać przegrywów, ale czarnych to już nie? I znów wasze kobiece podwójne standardy. Z przegrywami warto rozmawiać, a nie wyśmiewać. Mindset
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Powiem Ci wprost, masz mocne argumenty. Nie tworzę żadnego chochoła, ale zajebiście szanuje takie odwołania u rozmówcy.Po pierwsze nigdy nie zakładam, że rozmówca czy rozmówczyni jest nieszczera i nie ma nigdy u mnie" podejrzenie udawania, zaburzeń czy bycia fałszywym różowym." Po drugie uważasz, że z przegrywami rozmawiać się nie da, ale podjęłaś ze mną dyskusję. I tak jak mówiłem nie każdy przegryw to ociężały intelektualnie facet, który z rozmowie
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AlienFromWenus: Wiesz incel jako człowiek, którego miażdżą kompleksy, często wybiera atak.

" mój niebieski zarabia dwa razy tyle co ja
- aha, a więc poleciałaś na jego hajs i on cię utrzymuje, wozi ci doopsko i ogólnie usługuje?"

Takie zarzuty wobec kobiet są śmieszne o tyle, że same sobie przeczą. Są różne kobiety i takie, które siedzą na plecach facetów i takie, które mają zdrowe podejście do rzeczywistości. Są i niezależne zarabiające, i takie co nie zarabiają, ale zajmują się domem, a to jest w chooj dużo roboty.To, że Twój niebieski zarabia dwa razy więcej nie ma znaczenia. I tak wszystko zapewne wędruje do wspólnego budżetu domowego. Przegrywy też są różni. Chociaż powodzenie u kobiet mamy żadne, zresztą nie mówię za innych, bo może są tacy, którzy mają a
  • Odpowiedz