Wpis z mikrobloga

@badreligion66 w prezydenckich będzie zacięta walka do końca w drugiej turze, mam nadzieję, że wymienią Trzaskowskiego na innego kandydata, bo zdejmowanie krzyży może się zemścić w drugiej turze.
  • Odpowiedz
  • 1
@galicjanin W obwodzie zostaje Sikorski i ewentualnie Tusk ale oni mają większy elektorat negatywny. Ja tam nie wierzę, że ktoś wygra z Trzaskowskim. Krzyż to obchodzi jakieś góra 40%. Reszta ma wywalone.
  • Odpowiedz
@badreligion66 Sikorski byłby najlepszy. Tusk to samo co Kaczyński dla jednej połowy narodu jest Mesjaszem, dla drugiej diabłem wcielonym. Na Sikorskiego są archiwalne nagrania sprzed Smoleńska i fajka z Ławrowem. Nie byłbym tego taki pewien, że krzyż mało kogo rusza, to będzie grzane przez całą kampanię przez prawą stronę i Kościół. Polacy to zwłaszcza na prowincji to kulturowi katolicy, Trzaskowski jest też z aborcją i związkami partnerskimi, przeciwko czemu też jest
  • Odpowiedz
@badreligion66: większość popiera PIS ale wstydzi się do tego przyznać a to czuć w rozmowach podczas gdy młodzi zlewają wybory i korytko u nas liczą się tylko prezydenckie i parlamentarne boli to że dostali się kryminaliści, ruskie trolle i dinozaury
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin Co Ty, mam do czynienia z betonem i Sikorski dla nich to zło wcielone, żona żydówa, zdrajca itd. Trzaskowski ma mimo wszystko mniej negatywny elektorat
  • Odpowiedz