Wpis z mikrobloga

Mirki, Przy Kiekrzu i Strzeszynku są jakieś darmowe parkingi w jakiejś racjonalnej odległości od kąpielisk bez stawania na przypale? Byle żeby dzieci lvl 4 i 6 doszły na nogach a nie na plecach XD Można założyć nawet, że trzeba wcześniej podjechać żeby ze spokojem zaparkować
Jak mam płacić januszowi za niepilnowanie samochodu, ale za to blisko plaży, to wtedy chyba lepiej za miasto jeździć
#poznan

PS, tak mam ponad 30, całe życie w Poznaniu i nad Rusałką byłem raz przejść się pieszo, a kiekrza i strzeszynka na oczy nie widziałem XD

ewentualnie może coś w drugą stronę - swarzędz i okolice, ale tam w serwisie kąpieliskowym to już tylko Pobiedziska wyświetla
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@official_mirek_account no to też jakaś opcja ale to wciąż druga strona miasta i coraz dalej się robi

W ogóle jakoś po wschodniej stronie bida z kąpieliskami (patrzę raczej na te strzeżone, ale to bardziej pod kątem kontroli czystości wody, bo z gowniakami to i tak cały czas pod opieką i max do kilkudziesięciu cm x
  • Odpowiedz
  • 0
@official_mirek_account: no i lusowo faktycznie w SK dluzej czyste wypada w ostatnim roku wzgledem kiekrza i strzeszynka, tylko to sie juz 20 km robi. Podobna odległość do Pobiedzisk mi już wypada, podobnie z Kórnikiem, bo tam też jest jakieś kąpielisko - wszędzie około 20-23 km zarówno dla Lusowa, Pobiedzisk i Kórnika
Norskee - @officialmirekaccount: no i lusowo faktycznie w SK dluzej czyste wypada w o...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
@Norskee: Też polecam Lusowo. Mam blisko Pobiedziska i teraz nie ma za bardzo ludzi przez co ptaki mają używanie i srają gdzie popadnie. Zawiedziesz się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Kórniku nawet nie kojarzę gdzie jest plaża. Stamtąd znam tylko molo.
Lusowo to najlepsza opcja moim zdaniem. Parking jest (ulica jednokierunkowa), ale trzeba być odpowiedno wcześnie, żeby stanąć blisko. Chociaż nawet jak byliśmy później to dzieci
Yelonek - @Norskee: Też polecam Lusowo. Mam blisko Pobiedziska i teraz nie ma za bard...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Yelonek dziękuję pięknie
Z racji podobnych odległości w każdą stronę to chyba pojadę raz tu raz tu i zobaczymy co i jak
Ten Korniky też mnie zastanawia bo chyba jakoś mniej popularne jest. Wszyscy zawsze o Pobiedziskach mówią, a w sumie lepiej jak mniej ludzi niż więcej
M.in. z tego powodu Rusałka całkiem odpada
  • Odpowiedz
@Norskee: jak pojedziesz od rana do tej 11 to staniesz na darmowym przy Strzeszynku wzdłuż drogi do hotelu Solei, ale płatny też nie jest tragicznie drogi, nie wiem teraz dokładnie w zeszłym roku chyba było 10zl za cały dzień, a za 20zl taki parking za szlabanem już bardzo blisko jeziora.

Inną rzeczą jest że w wakacyjny weekend w ładna pogode to nie ma to sensu. Tłumy ludzi.

Kiekrz trochę lepiej
  • Odpowiedz