Wpis z mikrobloga

@KonserwatywnyMocny: postaraj się zrozumieć dynamikę relacji z kobietami, o co im chodzi, o co chodzi innym facetom. W przeciwnym wypadku wchodzisz na pole minowe a na koniec spaceru albo będziesz nadal sam, albo rozerwie cię po drodze. Jak coś - pisz prv, nie ma sensu wywlekać osobistych spraw na publiku.
  • Odpowiedz
Jak do tego momentu żadna witaminka nie wybrała sobie Ciebie do związku, to jako 37 letni chłop, który nigdy za rękę nie trzymał, powiem Ci, będzie ciężko.
Możesz liczyć na jakieś cuda, jak na przykład mój kumpel mając 30 lat, też nigdy nic, a wybrała go dziewczyna 25 letnia, która też nigdy nic z nikim, i teraz razem dwójkę dzieci mają.
Ale to są przypadki tylko, a generalna zasada jest taka, 90%
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna ja rozumiem ze brak partnerki może powodowac spadek motywacji do działania itp w innych kwestiach ale u podstaw stety niestety to najzdrowsze najlepsze ale zarazem najtrudniejsze podejście.

Bo jeśli Op całe swoje dni spędza np na wykopie i w pracy a poza tym nie ma żadnego doświadczenia z kobietami to taki tinder połknie i wypluje go skrzywionego jeszcze bardziej.

Nie chodzi o to żeby być mistrzem we wszystkim ale żeby u podstaw mieć jakieś fundamenty do rozpoczęcia rozmowy nawet i zainteresowania sobą.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: po prostu spróbuj xd. To jest bardzo trudny rynek i nie ma idealnych rozwiązań. Tinder jest łatwy ale masz ogromną konkurencję i będzie przez to trudno. Na żywo żeby do kogoś podejść to trzeba mieć psychę ale za to wyróżniasz się w tłumie i masz 100% atencji. Próbuj na różne sposoby, nawet jak nic nie wyjdzie to przynajmniej przeżyjesz coś nowego
  • Odpowiedz