Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wasze partnerki wam podobają się wam tak samo jak na początku związku?
Jestem z dziewczyną 2 lata i co raz bardziej zwracam uwagę na jej wygląd, szczególnie na twarz, ciało jest super, charakter super, te same cele, ambicje, wspólne spędzanie czasu, tylko ta buzia która jest po prostu dla mnie średnia i zaczyna mnie to już powoli denerwować, że tak na to zwracam uwagę i porównuje jej buzie do innych dziewczyn i czuję z się z tego powodu jakiś nienormalny
Ma rysy ostre takie trochę arabskie, czasami w złym świetle przypomina chuopa i to chyba mnie najbardziej odrzuca
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Szczerze mówiąc jak ktoś nie wygląda jak menel to jak dla mnie jest ok. Przecież wiadomo, że wygląd z wiekiem się zmienia, więc jest to marny parametr.
  • Odpowiedz
@programista15cm: no ja tak nie uważam, ładni ludzie też się zestarzeją i będą starzy. Mi się podoba Perepeczkowa jak już, ale nie dlatego,że jest ładna, tylko baba ma ikrę.
  • Odpowiedz
Mi się podoba Perepeczkowa jak już, ale nie dlatego,że jest ładna, tylko baba ma ikrę.


@Kotdog: chyba nie miałeś z nią styczności. Baba jest tak roszczeniowa że aż strach.
  • Odpowiedz