Wpis z mikrobloga

Strasznie przejadły mi się te freakowe gale. Kiedyś człowiek szukał tych linków żeby odpalić lestlim, były jakieś emocje, a teraz zupełnie wywalone.

Znudziło się. Wszystkie sensowne zestawienia już miały miejsce, teraz to takie odgrzewanie kotleta z ciągle tymi aktorami, w różnych konfiguracjach. Ileż można?

Jedyne co oddaje, to ostatnie konferencje Clout, z Natanem niszczącym psychikę prawilniaków. W kółko mógłbym oglądać jak Debinis i Gracjan waligrucha mają zwarcie styków. Konfy Prime też robią robotę. Tylko to jest obecnie warte oglądania.

Same gale już zupełnie mnie nie interesują. Ogląda się to z braku laku, tak trochę z przyzwyczajenia.

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corsa900: Ciężko ,żeby Ci się nie przejadły przy takie intensywności w sytuacji kiedy masz jedną gale na miesiąc i praktycznie cały rok jakieś konferencje czy programy bez tyg przerwy.
  • Odpowiedz
@corsa900: Też tak mam że jedyne co przyciąga uwagę większą to wyśmiewanie prawilniakow. Jaka to różnica kto więcej trenował i lepiej przygotował do walki jakiś tiktokerow itd
  • Odpowiedz