Wpis z mikrobloga

update cery: całe trądzikopodobne zmiany zniknęły, nie drapie buzi od miesiąca i nie mam żadnych strupów ani znikąd nie sączy się ropa, jakieś małe niedoskonałości są wciąż, ale wprowadzam już wyższe stężenie retinalu, więc szybko znikną, overall jestem zadowolona, na nosie efekt glass skin bez porów ani wągrów, którego tu akurat nie widać
lukija - update cery: całe trądzikopodobne zmiany zniknęły, nie drapie buzi od miesią...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@MadIen ja już doprowadziłam w maju do takiego stanu, że leciała mi ze zmian ropa i chodziłam obklejona plastrami, ale i tak drapalam… okropny tik, ale teraz jak pilnuję pielęgnacji na co dzień i nie pomijam nakładania kosmetyków na wieczór to wszystko się unormowało:)

@lezese ech, jakbym miała każdemu kto mi pisze, że jestem gruba tłumaczyć dlaczego jestem i że nie miałam wyjścia to by mi czasu zabrakło
  • Odpowiedz
  • 1
@lezese nie wiem, Ty chcesz mnie sprowokować czy o #!$%@? ci chodzi? jakbyś chociaż wszedł na mój profil to byś wiedział, że praktycznie nie jem, bo jestem na ozempicu od ponad roku
  • Odpowiedz
@lukija: @cutecatboy przez to, ze pisze na tagu przegryw i famemma, kolezanka z postu jednak nie jest gruba. my bad.
po co wrzucasz swoje zdjecia jak jestes gruba, tylko to mnie bawi.

moze jednak problem lezy w tobie, bo masz czas na 42000 akcji na wykop, ale nie na sport?
  • Odpowiedz
  • 2
@maniok też testowałam, i te peel off co tak wyrywają wągry nawet na mnie nie działały, odklejałam czarny plaster bez wyciągniętych wagrow, kupiłam kwas glikolowy, bo skończył mi się retinal i nie chciałam nowych zmian trądzikowych a gratis przy codziennym jego używaniu zeszły wągry z nosa całkowicie, używałam go codziennie wieczorem i domykałam kremem żółtym z bielendy z ceramidami
  • Odpowiedz
@maniok: Kwas glikolowy na odblokowanie porów z BasicLab plus jakiś dobry krem nawilżający (tylko pamiętaj używać SPF teraz, bo możesz nabawić się przebarwień)
  • Odpowiedz