Wpis z mikrobloga

Jak to, jest że #p0lka może sobie pojechać na Erasmusa i odbębnić gangbang życia albo zostać tam z jakimś #mokebe, a wszystkie #rozowepaski będą mówić, że to jej sprawa i niech się rucha lub układa życie z kim chce, ale jak chłop powie, że wolałby czarnulkę albo jakąś małą #azjatki to wielki ból d--y?

#logikarozowychpaskow #takaprawda #takjest #przemyslenia #incel #redpill #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale jak chłop powie, że wolałby czarnulkę albo jakąś małą #azjatki to wielki ból d--y?


@JuanPablitoSegundo_2137: Kto go ma? Bo ja raczej spotykam się z bólem niektórych wykopków, kiedy widzą, że część kobiet lubi czarnoskórych xD Jak dla mnie to każdy może sobie być, z kim chce, przecież to i tak nie ma na mnie wpływu, że losowy facet woli Azjatki.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: wiesz, ja tam jestem multikulti i jak nie wyjdzie znalezienie jakiejś Polki to w Polsce są bardziej na stałe Ukrainki, a wśród roczników bliskich mojego pełno tutaj na uczelniach fajnych Azjatek czy ciemnoskórych dziewczyn,
Ból d--y pojawia się z obu stron, ale to też zależy od osoby i trzeba pamiętać, że wielu facetów uważa, iż ma gorzej bo nie ma atencji na Tinderze czy innych portalach, a za to
  • Odpowiedz
Jak to, jest że #p0lka może sobie pojechać na Erasmusa i odbębnić gangbang życia albo zostać tam z jakimś #mokebe, a wszystkie #rozowepaski będą mówić, że to jej sprawa i niech się rucha lub układa życie z kim chce, ale jak chłop powie, że wolałby czarnulkę albo jakąś małą #azjatki to wielki ból d--y?


@JuanPablitoSegundo_2137: odpowiadam: urojenia. Twoje urojenia, chochoły które
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: Wszystko co tu opisałeś to twoje chore wyobrażenie o erasmusie XD A gdyby coś takiego miało miejsce, to nikt normalny nie ma o to bólu, zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Co wy macie jakiś obowiązek wiązania się z laskami o innym światopoglądzie? Ktoś was bije za to, że macie swoje preferencje?

Nie umiesz żyć i nie chcesz dać żyć innym
  • Odpowiedz
Typie, z dystansem to weź. Ja po prosty rozumiem koniunkturę Wykopu i wiem, że jedni będą mówić, że ja nie mam racji i każdy może się wiązać z kim chce, Erasmus tak nie wygląda i wgl, a drudzy będą walić do tego, jak to nie mam racji XD

Dla mnie sprawa jest prosta, bądź sobie z kim i kiedy chcesz ale bądź szczerą osobą i jeśli babka miała 10 facetów przed teraźniejszym
  • Odpowiedz