Wpis z mikrobloga

ELW14772 bawi się w Carmageddon w Łodzi i spycha samochodem rowerzystę no bo przecież ścieżka obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za nie jechanie ścieżką (o ile nie skręcał gdzieś gdzie nie jest możliwy skręt ścieżką) jest 100 zł
Ile byście dali za zepchnięcie roweru z ulicy?
#motoryzacja #rower
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carmageddon


@dzem_z_rzodkiewki: W Carmageddon nie było rowerzystów. Na dodatek nikogo się nie spychało. Ludzi rozjeżdżałeś, a inne samochody niszczyłeś. Niektórzy chyba się próbowali ścigać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nagrałbym go i wysłał do oceny na komendę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@trololo55: dostałby 50-100pln mandatu, a zjeb będzie i tak miał p--------e. Na mnie wczoraj taki inteligent z suva trąbił i machał łapami jadąc z naprzeciwka, bo nie ogarnął że zakaz jazdy rowerem się już skończył (a mi jeszcze nie zaczął). Powinni prawko takim k----m zabierać i na testy psychologiczne kierować. Jako kierowca samochodu też
  • Odpowiedz
gdyby nie pajacował i jechał normalnie to pewnie sytuacji by nie było.


@trololo55: czasem widzę ludzi co pajacują, to możesz być ty. Dostaniesz buta na twarz. Gdybyś nie pajacował, to sytuacji by nie było ¯\(ツ)/¯

a biorąc serio Twój komentarz - ludzi kompletnie p-------o w tym wymierzaniu sprawiedliwości, nawet jak c---a wiedzą i c---a rację mają, wciąż nie wiem co tu jest pajacowaniem, bo jechać przy krawężniku nie musi, tylko
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: z daleka widać, że to kolejny pajac prowokator, jedzie środkiem drogi, kamerka nakierowana tak aby nagrać striggerowanych ludzi. Gardzę takim szukaniem poklasku w internecie. Tamtego z łodzi już chyba 2 razy trafili, na razire nie skutecznie, ale może w końcu się doigrają.
  • Odpowiedz
@trololo55 nie odróżniasz środka drogi od jazdy z metr od prawej krawędzi jezdni xD

Raczej doświadczenie pokazuje, że jednak lepiej jechać z zapasem, żeby móc uciec przed drogowymi wariatami w samochodach.

Ścieżki rowerowe projektują jacyś idioci przez co są takie sytuacje jak na filmie.
Wjechać na ścieżkę można tylko z głównych dróg, a tych podrzędnych nie i tłuczesz się po ulicy, bo nie da rady na nią wjechać.
  • Odpowiedz