Wpis z mikrobloga

@Gours: Ciekawe do czego Stanowski wykorzysta tego maila, opcje są dwie:
1) Raz w życiu zrobi coś pożytecznego i pomoże tym żołnierzom
2) Będzie robił z tego odcinki na jutup
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Tak tak, to wcale nie tak, że za rządów poprzedniej ekipy żołnierze nie byli odpowiednio wyszkoleni i wyposażeni, a przepisy były bardzo niejasne. Tak sobie wmawiaj.
  • Odpowiedz
@Gours bardzo dobrze Krzysiu, jedziesz z politycznymi szopkami, może za rok w wyborach zabierzesz pisowcowi na tyle dużo głosów, żeby w drugiej turze się spotkali Rafał z Szymkiem xD
  • Odpowiedz
@Oczymbytu: ja obecnie gram w BF2042, ale bardzo dużo grałem też w BF3, BF1, BFV.
Tych problemów nie zaliczę ale ogólnie wygląda to w wojsku tak, że działasz w małych grupach 4-osobowych, dostajesz na każde zadanie jakichś randomów. Komunikacji nie ma bardzo często na poziomie drużyny.
Uzbrojenie niby dobre, ale czasem dostajesz jakieś sowieckie g---o...
Z dowództwa brak szczegółowych instrukcji, tylko jakieś ogólne g---o, każdy biega jak chce.
Największy problem to snajperzy. Tych debili to bym naparzał pokrzywą. Nasi wspinają się po wszystkich pagórkach, przeciwnik tylko czeka aż wyjdziemy na otwarte pole. Brak skutecznych metod eliminacji gałganów...
Nigdy nie widziałam racji żywnościowej na długiej misji (podbój 64
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Oprócz samobojstw, zaginięć i dezercji żołnierze zgłaszali, że Błaszczak wysyła ich bez zaplecza logistycznego i socjalnego, nie mieli przygotowanego miejsca do wypoczynku i snu, konstruowali szałasy i zamiast ciepłych posiłków żyli na suchych racjach żywnościowych.
Przepisy dotyczące użycia broni były dokładne takie same jak dzisiaj pomimo, że od sierpnia zeszłego roku leży w sejmie prezydencki projekt ustawy na ten temat.
  • Odpowiedz
@Gours: I co k---a Stanowski zrobi z tymi zgłoszeniami? Będzie upubliczniał skargi? A zweryfikuje je skoro są anonimowe?
Przecież tam każdy będzie mógł napisać a on potem sobie na tym program zrobi i będzie różne farmazony opowiadać, to bardzo pomoże xD
Ale śmiechy śmiechami, gorzej jak żołnierze będą tam anonimowo wypisywać rzeczy, których nie powinni wypisywać dla bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz