Wpis z mikrobloga

@lukiseven: i co? spłakałeś się i zgłosiłeś moderacji? Mam nadzieję, że chociaż zapamiętałeś.

Nie masz pojęcia o słowach które używasz


o słowach, których używasz. - miernoto.

Nie potrafisz wytrzymać prawdy fredzie, to próbuj powstrzymać się od niepotrzebnych ataków. Zakoduj sobie to w swoim wypaczonym chorym łbie. A teraz wybacz, bo idę poświęcić czas córce. Ty Sobie posiedź przed ekranem swojego komputerka i zagłąb się w swojej samotności, która szybko nie
  • Odpowiedz
@lukiseven: naucz się interpunkcji. Jedno już ustaliliśmy: pachołek, lamus - tak możesz mówić do ojca, o ile masz z nim kontakt po tym jak zachlapał ci matkę dając początek twojemu koszmarowi. Liścia dać mi nie możesz, bo jesteś za słaby. Czy myślę, że jesteś dzieckiem? Nie. Mam do ciebie dużo więcej pogardy, bo wiem, że jesteś dorosłym facetem czującym się jak dziecko. Bezradnym, który jedyne co potrafi to się nachlać,
  • Odpowiedz
@pafffel: serio, powiedz mamie puki ją masz bo najmłodsza nie jest że bardzo doceniasz to co dla ciebie zrobiła i to jak się starała.
Zacznij od tego z czasem może będziesz miał odwagę powiedzieć mamie że ją kochasz. Ja nie mam odwagi jej tego w oczy powiedzieć więc jej to powiedziałem gdy ją przytuliłem. Mama się popłakała.

Kiedyś pomyślałem że nigdy sobie nie wybaczę gdy mama umrze a ja jej
  • Odpowiedz