Wpis z mikrobloga

nie interesuje się piłką ani piłkarzykami i niezbyt jestem w temacie i może po prostu nie kumam mema, ale wytłumaczcie mi o co chodzi z tym, że wszyscy cisną bekę z tego, że lewandowska otwarcie wali po rogach swojego męża? zamiast współczuć chłopowi któremu(o ile zakładając, że nie jest to jakaś dziwna strategia marketingowa) musi być bardzo ciężko, to wszyscy się z tego nabijają. gdyby sytuacja była odwrotna i jakąś np. znaną siatkarkę zdradzał mąż to wszystkie kobiety nagle by potrafiły się zjednoczyć i zlinczować typa, ale chłop chłopowi zawsze będzie podkładać kłody pod nogi dopóki samemu nie zdarzy się mu podobna sytuacja i to go nie zdradzi jakiś paszkwil. jak kobieta jest zdradzana to jest odbierana jako ofiara i wszyscy jej współczują(i to jest oczywiście jak najbardziej słuszne), ale jak faceta zdradza żona, to jest on odbierany zazwyczaj jako frajer i dla lekkomyślnych ludzi jest to powód do żartów. mehh
#przegryw #lewandowski #lewandowska #gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mystoo a co mnie obchodzi jego życie i jego żona, która nie ma dla mnie znaczenia? Jest zawodnikiem, ma strzelać bramki. Szkoda że tego nie robi. A żona niech robi co chce, poza tym że jest jego żoną to raczej niczego nie osiągnęła.
  • Odpowiedz
zamiast współczuć chłopowi któremu(o ile zakładając, że nie jest to jakaś dziwna strategia marketingowa) musi być bardzo ciężko, to wszyscy się z tego nabijają.


@Mystoo: no właśnie nie wszyscy się nabijają. Tzn może i się trochę nabijają, ale właśnie z pewną dozą współczucia, że Robert zasługuje na normalną kobitę. A tak btw, ponoć na bachatę to Robert ją namawiał i jakiś czas temu wspominał, że nie widzi w tym nic
  • Odpowiedz
@gorobei Lewandowski największe sukcesy i najlepsze mecze grał w drużynach klubowych, nie w reprezentacji. Dlaczego? Bo w drużynie klubowej trener na pomysł na drużynę, na wykorzystanie kluczowych cech zawodników. A w reprezentacji to i lewy musi do obrony wrócić by dostać piłkę.
  • Odpowiedz