Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, aż żenada skręca na te gównofilmiki stanowskich, mazurków, mentzenów i innych konserw. W c--j komicznego patosu, takiego jarmarcznego patriotyzmu w stylu ,,HALYNA, WYŁONCZAJ FAMILJADE SYRENA WYJE BACZNOŚĆ". Zamiast dociekać realnych przyczyn, lepiej obrzucać gównem kolorową koalicję, wrzeszczeć i skakać.

Macie tu poniżej oświadczenie Jacka Siewiery, szefa BBNu, którego trudno posądzić o sprzyjanie obecnej władzy. Oprócz tego polecam Stan Wyjątkowy z wczoraj. Okazuje się, że problem jest znacznie głębszy, a powodem śmierci lub zatrzymywania żołnierzy są złe procedury, wyszkolenie, brak komunikacji między służbami etc. Nic w tej sprawie nie zrobiono praktycznie od 2021 roku tj. początku kryzysu.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #4konserwy #sejm #kanalzero #mazurek #wojsko #granica #afera
dozerman230 - Ja p------ę, aż żenada skręca na te gównofilmiki stanowskich, mazurków,...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@dozerman230: Ale zobacz. Oni milion afer a my jako wyborcy się jedną przejmujemy i to jeszcze taką którą Ziobrowcy rozkręcili. Jaka to kolosalna różnica w postrzeganiu rzeczywistości. W takim nawet czysto ludzkim wydaniu. Niektórzy widać bardziej się brzydzą zła od innych. I mają wyższe standardy prawa i sprawiedliwości. I masz racje, przepisy są do zmiany.
A co do populistów to kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Oni są gotowi uczynić
  • Odpowiedz
  • 6
@Mariaci: obecna koalicja również ponosi odpowiedzialność, ale rządzą dopiero od pół roku i do tego z pisowskim betonem w resortach, który im sabotuje gdzie tylko może. Pisiory natomiast dużo p------ą, a przez ponad 2 lata nic nie zrobili w sprawie.
  • Odpowiedz
@dozerman230 nie czytałem komentarzy (od godziny tego postu), ale słyszałem kilak wywiadow/wypowiedzi zjavka Siewiery i jako zwolennik obecnej kolekcji rządzącej i bardzo bardzo anty pis obserwator krajowej polityki ufam gościowi. Oglądnę jak wysiądę z komunikacji miejskiej.
  • Odpowiedz