Wpis z mikrobloga

"Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci. Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział. Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie - dodał Robert Lewandowski."
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31040632,robert-lewandowski-komentuje-taneczne-popisy-zony-jak-mieszka.html#s=BoxOpImg4

Czyżby pasta była prawdą? XD

Lewy z Anką uprawiają stosunek po czym ona do niego:
-Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy jakiegoś Alvaro i będzie mi tańczył, co?
Lewy myśląc, że to może być dobry pomysł zgodził się. No i jest ten Alvaro i tańczy, nasza dwójka nadal się kocha i ona znowu:
Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Lewy zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc Anka na to:
-Kochanie a może zamienisz się z Alvaro i Ty będziesz tańczył? Lewy myśli i myśli no i się zgodził. Lewy tańczy, Alvaro kocha się z jego żoną. Kobieta jeden o----m, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko Lewy krzyczy:

-WIDZISZ ALVARO TAK SIĘ TAŃCZY!!!!!

#lewandowski #pasta #heheszki
markhausen - "Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci. Ale gdzieś ...

źródło: 1000010799

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach