Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: nwm w sumie, czy oni je robią z plastiku czy co. Ale w czasach kiedy patrzyłem jeszcze na ceny koszulek żeby nie nadwyrężać budżetu to zdarzało się kupić koszulkę w kik, pepco czy tam tych innych tanich sieciówkach. No i oprócz tego że się pruły na szwach to się człowiek w nich tak śmierdząco pocił, ze 100% bawełną czy lnem tak nie mam.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 to jest poprostu zwykły prosty komentarz tak jak to że jesteś idiota, nie trzeba tłumaczyć dlaczego. A jak chcesz merytorycznie to sklep pepco ma niskiej jakości przedmioty w sprzedaży, więc zabawki czy coś jednorazowego można kupić a nie koszulki które używasz xlna codzień skoro w sklepach odzieżowych możesz kupić w podobnej cenie w lepszej jakości. Kumasz czacze?
  • Odpowiedz
  • 0
to jest poprostu zwykły prosty komentarz tak jak to że jesteś idiota


@dawid-hopek: Nie, to nie jest zwykły komentarz. Zwłaszcza jeśli przychodzi dwóch buców z ego kruchym jak opłatek w wigilię, jeszcze wyzywając kogoś od przygłupa i idioty uważających się za lepszych bo taka aura ewidentnie od was bije.
  • Odpowiedz
@dawid-hopek on nie kuma ze to jest tekst w jego strone tylko mysli ze obrazam ludzi ktorzy kupuja w tym sklepie. wypowiada sie jak najwiekszy znawca, bedzie ci wypominal ze za cos tam przeplacasz a potem powie ze pepco ma super jakosc t shirtow. zaloze sie ze nigdy nie mial top lub luxury produktu ale wszystkich pouczy. oczywiscie zawsze ma racje i bedzie narzucac ci swoje madrosci ale tego nie widzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@yee__: Jest takie bardzo piękne i treściwe powiedzenie odnośnie twojego ostatniego komentarza, nie mierz innych swoją miarą. To co wyżej napisałeś to nie opis mojej osoby a twojej, masz taki ból dupska, że aż musiałeś przeglądać mój profil ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404 pieknie to powiedziales az mi sie lezka w oku zakrecila. ja mam bol d--y a ty mi cos placzesz, nie zwracalem sie do ciebie i sie do mnie odzywasz niepotrzebnie jakies posty tworzysz innych pytasz co ja mialem na mysli. to nie ja to ty jestes zly to opis twojej osoby - super odbiles, chyba niedawno z przedszkola cie wypuscili bo taki sam poziom. to co napisalem jest podparte faktami.
  • Odpowiedz