Wpis z mikrobloga

Parę lat na karku już mam. Swoje w polityce widziałem, czytałem, oglądałem i pamiętam.
Ale ku*wa nie jestem w stanie sobie przypomnieć żeby KTÓRYKOLWIEK z polityków czy osób jakoś tam biznesowo czy inaczej powiązanych z tą kastą kłamców przyznał się do czegoś co mu zarzucają dziennikarze, sądy, prokuratury czy tzw. opinia publiczna lub inni po koledzy po fachu.
KAŻDY JEST KU*WA NIEWINNY !!!
Nawet jak zostanie nagrany, nawet jak podpisze jakieś papiery - zawsze wykręci kota ogonem że to nie on, nie jego ręka, że to prowokacja, że był zmuszony - WSZYSTKO ale nigdy - tak, przyznaję się - ja to zrobiłem! Jestem temu czy tamtemu winny. KU*WA NIKT !!!
Gardzę tymi ludźmi ogromnie! Nienawidzę ich! M.in z tego powodu nie cierpię tej kasty! Kłamcy, oszuści, cwaniaki. Byle tylko dorwać się do żłoba, do układów, być ważnym (może podziwianym), rządzić innymi. Dorobić się dla siebie, rodziny i koleżków.
Takich co chcieli dobrze i nie zgadzają się na układy to eliminuje się z ważnych, decyzyjnych stanowisk. Upycha się miernych ale wiernych, lojalnych.
Ile to już afer przeżyliście przez ostatnie lata? PiSowskie czy POwskie czy inne? Wszyscy bohaterowie ku*wa niewinni!
Czytam jakieś tam info z kraju, żeby być na bieżąco i wiedzieć co się wokół mnie dzieje. To akurat warto.
Tak, chodzę na w----y (co pewnie jest zaprzeczeniem powyższych słów) ale bez nadziei, że coś się zmieni tylko z myślą, że ze swojej strony coś tam zrobiłem aby temu przeciwdziałać.

Wygadałem się! Minusować, nie plusować, tylko wierzyć im i żyć nadzieją, że przyjdą nowi i już na pewno będzie lepiej.

#p------a #przemyslenia #afera #polska #sejm #spoleczenstwo
Wangog - Parę lat na karku już mam. Swoje w polityce widziałem, czytałem, oglądałem i...

źródło: kolejna_afera!

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach