Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu w mojej okolicy działa taki jeden społecznik goniący debili, którzy źle parkują pojazdy (np. blokując chodniki, ograniczając widoczność na skrzyżowaniach itp.). Niesamowity jest ten ból dupy, jaki u blachosmrodziarzy wywołują jego działania. I oczywiście jednocześnie nie mają żadnych argumentów poza "to gdzie mamy zostawiać swoje graty?". XD

A wisienką na torcie są baby wyzywające go od konfidentów. #!$%@? z tym, że ci kierowcy to głównie właśnie kobietom utrudniają życie (statystycznie kobiety częściej poruszają się pieszo, chodzą z dziećmi na spacery itd.). To ta słynna kobieca solidarność. Hasło "nie będziesz szła sama" się nie sprawdza w tym przypadku w całej rozciągłości chodnika, bo będą musiały iść gęsiego obok zaparkowanych gratów.

No i grożenie facetowi, że ktoś mu w końcu sprzeda klapsa w dziąsło. Ech, polaczki, polacka mentalność. Gdyby nasrać im na klatce schodowej w ich deweloperskim bloku, to sami nie postarają się tego posprzątać, tylko wąchając smród będą czekać na ekipę sprzątającą. A jak już ta przyjdzie, to oburzeni zapytają czy to trzeba sprzątać? Przecież tu zawsze było nasrane. Tak już jest w tym bloku, że co sobotę wchodzi żul i sra pod jego drzwiami, tak już jest. Nie trzeba sprzątać. A ten somsiad co wezwał ekipę to #!$%@? sześdziesiona, konfident, społecznik (jako najgorsza obelga) i niech spada na swoją wieś. I tak to się żyje w tym mieście, wśród ludzi z mentalem polaczka.

#warszawa #takaprawda #samochodoza
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andrzej_Buzdygan: u nas też taki był, chodził z notatnikiem, zapisywał blachy, dzwonił na straż miejską, ogólnie szeryfował sobie aż w któryś piątek przyjechała obniżona, pognita bmw e46 z naklejkami typu nocna jazda pcim dolny, wytoczyły się Sebki #!$%@? jak szpadle z tyłu, spruł się do nich wszystkich że auto źle stoi i wyłapał liścia po czym wylali mu żubra na łeb i magicznie mu się odwidziała potem prospołeczna działalność. XDDD
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: udowadnia to, że #!$%@? z nudów jakichś poczciwych Mariuszy którzy źle zaparkowali idąc na szybko coś załatwić może skończyć się tym, że wyłapie się na sagan za konfidenctwo jak akurat trafi się skrajna patologia. Nie każdy jest fanem społeczniaków którzy wykonują pro bono robotę straży miejskiej. Tu na wykopie sami tacy co już by dzwonili do płokułatuły. Beczka z was i drałujcie tam kilometr bo trzeba zaparkować od linijki.
imargam2137 - @AndrzejBuzdygan: udowadnia to, że #!$%@? z nudów jakichś poczciwych Ma...

źródło: images (8)

Pobierz
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan że konfident, że w dziąsło to jeszcze nic. Z racji, że tacy najczęściej z kamerką albo aparatem chodzą to czasem pojawia się argument nie do zbicia "ooo patrzcie z kamerką chodzi. Może on DZIECI nagrywa. Może to pedofil jakiś. Nie mówię że nagrywa, ale może może, kto wie... ". Rzadko się zdarza ale i takie dzbany już słyszałem.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: więc to że znajdzie się jakiś cham, ma odstraszać ludzi od zmuszania policji i sm do wykonywania swojej roboty? nie rozumiem twojej logiki. ludzie mają ignorować wykroczeniowców kosztem swojej wygody? przez takie podejście właśnie mamy w polsce problem z parkującymi byle gdzie czy brudasami rzucającymi śmieci na ulice - bo zgłaszaniu problemów społecznych przypięto łatkę konfidenctwa. najpierw komuna zachęcała ludzi do zgłaszania sąsiadów za poglądy a potem liberalizm wywiercił
  • Odpowiedz
@Obersturmbannficzer: kiedyś słyszałem jak gościa od zboków wyzywali bo kobiecie zwrócił uwagę, że stanęła prawie na pasach dla pieszych.

@Wychwalany nie popieram, ale rozumiem, że czasem frustracja bierze górę. no ale z drugiej strony zmienić opony to 3 minuty roboty, więc taki kierowca nie powinien czuć się pokrzywdzony jak np. pieszy z wózkiem, który nie może przejść bo samochód stanął tylko na 3 minuty
  • Odpowiedz
@Niewiem90: totalnie, nie mam prawka. co prawda mam je od 7 lat, ale nie mam prawka, bo śmiem obrażać uczucia religijne blachosmrodziarzy. nie każdy po odebraniu tego kawałka plastiku zapomina o innych uczestnikach ruchu drogowego. a nad samochód w mieście przedkładam rower. to jest prawdziwa mobilność. ;)
  • Odpowiedz
udowadnia to, że #!$%@? z nudów jakichś poczciwych Mariuszy którzy źle zaparkowali idąc na szybko coś załatwić może skończyć się tym, że wyłapie się na sagan za konfidenctwo jak akurat trafi się skrajna patologia. Nie każdy jest fanem społeczniaków którzy wykonują pro bono robotę straży miejskiej. Tu na wykopie sami tacy co już by dzwonili do płokułatuły. Beczka z was i drałujcie tam kilometr bo trzeba zaparkować od linijki. XD


@imargam_2137
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan: Jestem blachosmrodziarzem ale jednocześnie nie wynająłbym/nie kupiłbym mieszkania, które by nie miało miejsca parkingowego czy garażu. Przy każdym powrocie z zakupów/pracy/cokolwiek zastanawiać się czy będzie gdzie stanąć, jak mocno kogoś tym parkowaniem #!$%@? i czy po takim #!$%@? parkowaniu ktoś mi fury nie obrysuje. To tak jakbym miał kupić mieszkanie, w którym nie ma kibla. Dla mnie to niepojęte xD
  • Odpowiedz
że nie ma prawka


@Niewiem90: prawo jazdy serious business xdd. Coś co prawie każdy ogarnia sobie po lekcjach w liceum w oczach niektórych urosło do osiągnięcia życia. Jak coś takiego słyszę to wiem, że ktoś praktycznie nic w życiu nie osiągnął. Tak samo drugi dobry argument to ten, że kogoś na pewno nie stać na samochód słyszany z ust ludzi, którzy płaczą, że nie mają gdzie parkować a obok stoi
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj: wiesz, niektórzy nawet wiele lat po zdanym egzaminie potrafią chwalić się za którym razem zdali i że w Warszawie (jakby Harvard z jazdy samochodem skończyli xD). Jedni robią z jazdy samochodem całą swoją tożsamość, inni z roweru. A po środku jest 80% pozostałego społeczeństwa, któremu zarówno przeszkadzają źle zaparkowane auta jak i niebezpiecznie jeżdżący rowerzyści, ale boją się że są w mniejszości. xd
  • Odpowiedz
@Andrzej_Buzdygan

@straszny_cham: swoją drogą to właśnie o takich polaczkach piszę: argumenty o bezpieczeństwie i wygodzie dla wszystkich uczestników ruchu vs. "a ty co, pedalarz?" xDDDDDDDDDDDDDDDD


Troche hipokryzja z Twojej strony. Czepiasz się że ktoś obraża jakąś grupę, podczas gdy Ty sam coś takiego robisz. Zakładając że blachosmrody, pedalarze, polaczki
  • Odpowiedz