Wpis z mikrobloga

Wojsko ponownie probuje zatuszować śmierć żołnierza.

Wielu z was nie pewnie nie pamięta, ale była też głośna sprawa śmierci polskiego żołnierza po szczepionce. Wtedy również sprawę zamieciono pod dywan, na stronie parafii nie było klepsydry a portale rozpisywały się o tym, że Mateusz żyje i pozdrawia internautów.

Znałem Mateusza osobiście, trenowałem z nim w jednym klubie, byłem na pogrzebie. Jak wtedy pisałem o tym na wykopie to mnie wyśmiewano.

Proszę wyplusujcie ten wpis, niech jak najwięcej osób dowie się jak robią nas w #!$%@?.

artykuł na o2 o tym, że mateusz żyje

Edit: Arttykuł na o2 zostawia opcję, że Mateusz jednak zmarł i weryfikują informację, jednak na onecie pisali, że żyje, wrzucalem to na wykop, ale dziwnym zbiegiem okoliczności artykuł został ściągnięty.

#wojsko #granica #covid19 #afera
skar - Wojsko ponownie probuje zatuszować śmierć żołnierza. 

Wielu z was nie pewnie ...

źródło: Screenshot_62

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@SoSweetAcme jestem byłym kolega Mateusza, nie lekarzem MONu. Wcześniej wykopki pro owalu mi wmówić, że Mateusz żyje, dzisiaj chcesz odemnie wyniki sekcji zwłok.. co później ekshumacja?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SoSweetAcme a już #!$%@?ąc od tego mój wpis miał pokazać jak się nas okłamuje, zaprzeczanie śmierci człowieka przez media i tuszowanie sprawy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Massiv czytałeś mój wpis i komentarze? Czy nie próbowano ukryć śmierci Mateusza? Szkoda, że linki z Onetu mówiące jasno, że Mateusz żyje i pozdrawia internautów spadły.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SoSweetAcme śmierć nastąpiła kilka dni po podaniu drugiej dawki, nigdzie nie napisałem, że szczepionka była przyczyna, choć według rodziny w wynikach sekcji było stwierdzenie, że śmierć nastąpiła w wyniku powikłań.

Nie ukrywano, a wręcz zapewniano, że żadna śmierć nie miała miejsca. Parafia do której należał Mateusz, publikuje klepsydry i daty pogrzebów na swojej stronie, jego tam nie było, dziwny przypadek. W momencie kiedy o sprawie było głośno w internecie można było
  • Odpowiedz
@skar: daj sobie spokój z tym baranem, od 11 lat na wykopie i się jeszcze nie nauczyłeś że z debilami się nie rozmawia. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz