Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę. Bo kiedyś to były czasy a teraz nie ma czasów.

Kiedyś jak było Euro to było coś, normalnie święto. Tabelki, opisy drużyn, emocje. Do dziś pamiętam niektóre mecze. A teraz to jakby nie reklamy to bym nie wiedział że to już za tydzień.

A co gdyby się zebrać w kilka osób, założyć kanał na discordzie i sobie razem oglądać? Może ktoś by zrobił jakieś tabelki do wydrukowania i choć trochę byśmy się cofnęli do tamtych lat.

#euro2024 #pilkanozna #uefa #europa #sport #przyjaciele #zwiazki xD i #przegryw dla zasięgu
NowyStaryMirek - Tak sobie myślę. Bo kiedyś to były czasy a teraz nie ma czasów. 

Ki...

źródło: temp_file4111755733560389448

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: kiedyś to się kupowało skarb kibica, piłke nożną i ręcznie tabelki z wynikami się wpisywało. do dziś pamiętam zapach kuponów w STS z tych starych drukarek po "domowych" analizach, sprawdzanie wyników na żywo na telegazecie, ehh kiedyś to było.

P.S. do dziś mam zostawione te stare nietrafione kupony na pamiątkę + gazetki z STSa xD
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: W Przeglądzie Sportowym powinna być tabelka do wypełniania, na ostatnim EURO zrobili taki dodatek. Trzeba śledzić.

edit: "10 czerwca wraz z gazetą do kupienia będzie jeden z ulubionych gadżetów piłkarskiego kibica, czyli ścienny terminarz EURO 2024 z miejscem do wpisywania wyników. - Mamy mnóstwo zapytań o ten dodatek. Jesteśmy pewni, że terminarz, który będzie służył miesiąc, wyląduje na ścianach w wielu domach i miejscach pracy - dodaje Wołosik"
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek:
Czym tu sie jarać jak w fazie grupowej będę dwa albo trzy dobre mecze?To będą najgorsze miestrzostwa w historii.Tym bardziej, że kadra PZPN dostała sie psim swędem.Nie wyszła z grupy tylko dostała sie tam tylnymi drzwiami.Nie oddając przez 120 minut strzału na bramkę beznadziejnej Walii, która wczoraj zremisowała 0:0 z Gibraltarem.
  • Odpowiedz
"10 czerwca wraz z gazetą do kupienia będzie jeden z ulubionych gadżetów piłkarskiego kibica, czyli ścienny terminarz EURO 2024 z miejscem do wpisywania wyników. - Mamy mnóstwo zapytań o ten dodatek. Jesteśmy pewni, że terminarz, który będzie służył miesiąc, wyląduje na ścianach w wielu domach i miejscach pracy - dodaje Wołosik"


@NowyStaryMirek: "10 czerwca wraz z gazetą do kupienia będzie jeden z ulubionych gadżetów piłkarskiego kibica, czyli ścienny terminarz EURO
  • Odpowiedz