Wpis z mikrobloga

  • 1
@Fury_Warrior hmm ja jeszcze nie mam porównania do innych medycznych, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Ale mam porównanie do odmian z "czarnego rynku" i tu S-lab wypada na plus :)
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior To zależy w jakim celu stosujesz. W moim przypadku stosuje na lepsze spanko. Nie jestem jakiś ekspertem przed MM w życiu może spaliłem 3g-4g rekreacyjnej. Z s-laba waporyzowalem Mango, Jean guy, white widow I podejrzewam, że gdybym zaczal swoją przygodę z MM z s-labem to zupełnie inaczej do nich bym podchodził. Ja zacząłem przygodę od red No 2 i Aurora 20 i to jak one na mnie działały i jak
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior No to są dość subiektywne odczucia i podejrzewam, że każdy ma inaczej.
Ale to tak Aurora 20% waporyzowalem 0.1g w temp 185. 5 wdechów i w ciągu godziny usypiałem stosowałem wtedy jak nie mogłem zasnąć.
Red no 2 (ilosci takie same) to bardziej pod wieczór koło 18-19 2h euforii oglądnie filmów, muzyka była przyjemnością, później spanko.
S-lab mango to do spanka musiałem zażywać 0.4g i ta odmiana mocno działała na
  • Odpowiedz
@Ten_co_je_chrupki jest to ciekawe co opowiadasz. Dziękuję dla ciebie. Ja mam teraz slaba 23% thx z promki przed terminem. 300zl za 15g. Każdy nim gardzi ale dla mnie jest cudowny. 190 wyjaram bicie i mam energię i beke totalna. Gnije sobie przed amerykańskimi komediami dla nastolatków. Jem sobie robię dobre jedzonko z rozkosznym. Polecam
  • Odpowiedz