Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może i te partie są gówno warte, ale fakty są takie, że od 2021 roku to PiS i Konfederacja stanowczo opowiadały się za ochroną granicy. Przynajmniej taka była ich retoryka. Można oczywiście krytykować PiS za zaniedbania, ale nie za głoszone słowa.

KO, Lewica, TD 2021 i 2022 rok spędziły tak naprawdę na destabilizowaniu polskiej granicy. Wystarczy poczytać wypowiedzi posłów tych partii z poprzedniej kadencji Sejmu, kiedy rozpoczął się kryzys. Dopiero od 2023 roku nieco zmienili retorykę, żeby trafić w nastroje społeczeństwa i wygrać wybory.

Proszę was - nie traktujcie partii politycznych jak kibole traktują kluby piłkarskie. Wasze zacietrzewienie powoduje, że zachowujecie się jak sekta.

Nie da się obronić KO, Lewicy, TD i sprzyjających im mediów oraz celebrytów - w pakiecie - w tej sytuacji.

#granica #bialorus
Tywin_Lannister - Nie wiem, może i te partie są gówno warte, ale fakty są takie, że o...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Wykopki tego nie widzą, że jak PIS powie A to KO powie B. Fanboje i tak będą się nawalać, że ich partia to ta jedyna słuszna.

Boli mnie to, że jak czytam komentarze to tylko jest nawalanka PIS vs KO. Chciałbym by zaczęli wymagać od rządu (KO i PIS to ~60%) by umożliwić wojsku, SG i Policji skutecznej i odstraszającej obronie granic. By państwo stało za ludzi broniącymi granic.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: no chyba cię porąbało że mam oceniać partie po "głoszonych słowach". Kto uchwalił obecne przepisy ws. działań na granicy? Jak PiS sobie wycierał buzię frazesami a potem działał odwrotnie to tym bardziej zasługuje na potępienie. A gdzie w tym oburzeniu na migrantów jak przed każdymi jednymi wyborami od 20 lat się zgubiła aferka wizowa? Tamci migranci już spoko?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: w sensie ważniejsze słowa niż czyny? Jeśli sprzedajemy masowo wizy ale na sztandarze mamy bezpieczeństwo, to dla ciebie jest to wystarczające i jak najbardziej git? Czy może jawnie proruska konfederacja na sztandarach ma szczelne granice byle nie z mateczka Rosja to tez tip top. IQ level ameba
  • Odpowiedz
Wystarczy poczytać wypowiedzi posłów tych partii z poprzedniej kadencji Sejmu, kiedy rozpoczął się kryzys


@Tywin_Lannister: Chętnie ale z jakiegoś innego źródła niż tvp, a najlepiej w formie video
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Tak tak, pis tak się przeciwstawiał że sprzedawał wizy na lawo. Przestańcie #!$%@? kręcić politykę na śmierci chłopaka z jednostki. No ale typowe polactwo, zamiast w takich chwilach się łączyć to jeszcze większy podział, czyli to na czym zależy fiutinowi.
  • Odpowiedz