Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #remontujzwykopem #niewiemjaktootagowac mam #problem. Zapchał mi się syfon w łazience, wsypałem więc kreta i zalałem gorącą wodą. Położyłem się przed TV i mnie zaswędziało w okolicach odbytu, więc się podrapałem i to tak głęboko dosyć. A że dopiero co wróciłem z pracy to śmierdzi mi z dupy. Jak się drapiesz po rowie to każdy ma taki odruch, że powącha. Fakes, palec serdeczny i wskazujący cuchną gównem, ale nie mogę umyć rąk, bo dopiero co wsypałem kreta. Czy można go spłukać przed upływem 15 minut? Nie przepali mi rur czy coś? Problem jest tego rodzaju, że żona siedzi obok i coś podejrzewa, bo co chwile te paluchy odruchowo wącham z ciekawości.

Nie rozerwie mi rur jak umyje paluchy? Śmierdzi kałem, w tym jest problem. Z moich trzech palców lewej ręki sączy się smród i go wącham.

Czy jak spłukam kreta prędzej niż na instrukcji, nic się nie stanie z instalacją? Chciałbym umyć ręce, bo capią jakbym się osrał. Ale nie wiem, czy nie będzie trzeba później wzywać fachowca.

Czy w takiej sytuacji można puścić wodę w zlewie, żeby trochę obmyć trzy palce, kiedy dopiero co wsypało się kreta? Żona myśli, że coś jest nie tak, obawia się, nie chce jej stresować. Lewa ręka mocno śmierdzi starym łajnem. Nie wiem, czy się coś złego nie podzieje, jak odkręcę kran.
  • 8
  • Odpowiedz
@N-Avoie: z tym wąchaniem odruch jak najbardziej naturalny( ͡° ͜ʖ ͡°), a jeśli chodzi o rury to nie wyżre jedynie co to nieprzerobi tego co zapchane w syfonie znaczy nieskutecznie udrożni wiesz ocb poczekaj jeszcze chwile i nie wąchaj tak nerwowo tych paluchów bo szkoda towaru tego w syfonie bo to tak jak by #!$%@?ć linie w klame i zara wysmarkać
  • Odpowiedz
  • 1
jak masz psa, to daj mu łapę do wylizania.


@janznetu: a czy jakbym przykładowo ja psu wyssał rodzyna z dupy, mogę wtedy przemyć twarz i spłukać kreta przed upływem regulaminowych 15 minut? czy uszkodzę kanalizację?

Albo może wycisnąć psu syfa z okolic odbytu? zauważyłem, że się pojawił, można go wycisnąć, tylko wtedy otworzę mu pory niepotrzebnie
  • Odpowiedz
@N-Avoie: możesz odzyskać kręta rozkręcając syfon i podstawiając miskę. Potem najpierw myjesz w nim ręce, nastepnie czystymi rękoma myjesz kretem twarz z psiej kupy i zalewasz odpływ z powrotem jeśli nie minęło jeszcze 15 minut.
Możesz też samej twarzy nie myć, bo pies zrobi to z przyjemnością, jak tylko skończy z rozsmarowanym przez ciebie gównem na jego odbycie.
  • Odpowiedz