Aktywne Wpisy

RenkaRenkeMyje +1369
Wszystkie te czekolady i inne słodycze z nazwą "dubajskie" kojarzą mi sie jedynie z aferą srania do ryja polskim modelkom xD nie brzmi to zbyt zachęcająco kiedy patrzysz na taką czekoladke i... aaa nie ważne xD
#heheszki
#heheszki

innv +498
Najbardziej mi się śmiać chce, że to niby lewaki miały zabrać pieniądze i mieliśmy "nie mieć nic".
No cóż, psikus.
#gielda
No cóż, psikus.
#gielda





pomocy, błagam czy ktoś znalazł odpowiedz lub lekarstwo na panujące g---o? co może mi pomóc
(ostatnie dwie noce nie spałem dłużej niż godzinę przez ten kaszel..)
#medycyna #lekarz
Komentarz usunięty przez autora
zobaczymy czy coś pomoże