Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: z bólem przyznam, że ogólnie kampanię mają w miarę udaną, bardziej postawili na odpowiedni przekaz, no i mniejsza jest ekspozycja szurostwa na listach, więc mogą naprawdę dobry wynik zrobić + specyfikacja eurowyborów.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A gdzie tam, Ci co są za PO dalej będą, a Ci za PiS nadal będą na nich głosować. Weź pod uwagę wybory samorządowe i rolników, protestowali a i tak głosowali na PiS, pomimo że to oni zgotowali im ten los.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Miałem głosować tak jak w wyborach parlamentarnych, czyli na TD, ale tego nie zrobię. Nie wesprę rządu, który gnoi naszych żołnierzy i pozwala takim typom jak Bodnar na szukanie na nich haków.
  • Odpowiedz
  • 0
@WUJICO: WOŁAJ. Ja i tak wynik PiSOwców mam w dupie, bo nimi gardzę, a niskiego wyniku Konfederacji jestem świadomy i też mnie ostatnio wkurzają, ale bardzo ucieszy mnie, jak demolibki dostaną po dupie
  • Odpowiedz
@arais_siara: Tu nie chodzi o to by ktokolwiek zmienił swoje preferencje, bo to wbrew temu co twierdzą "eksperci" telewizyjni i wszelcy "naukowcy" studiujący temat od setek lat to ludzie na ogół nie zmieniają swoich poglądów o ile nie wydarzy się coś, co w sposób znaczący zachwieje ich poglądy.

Gra toczy się właściwie tylko i wyłącznie o własny elektorat, o ludzi którzy już mają takie poglądy, ale z różnych względów nie
  • Odpowiedz