Wpis z mikrobloga

Uśmiechnięty Bodnar okazał się idealnym następcą zera.
Prokuratura Bodnara wcześniej oskarża dwóch żołnierzy o przekroczenie uprawnień za użycie broni w trakcie szturmu migrantów na granice.
Przy następnym szturmie żołnierze już nie używają broni, jeden z nich zostaje pchnięty nożem i umiera.

Bodnar powinien być natychmiast zdymisjonowany.
#granica #polityka #wojsko #polska #wojna #bialorus
Nie4tzsche4 - Uśmiechnięty Bodnar okazał się idealnym następcą zera. 
Prokuratura Bod...

źródło: 1000086895

Pobierz
 • 24
 • Odpowiedz
@Nie4tzsche4: Chyba ci się pomyliło. Ziobro to akurat nakazałby zwolnienie żołnierzy gdyby ktoś ich aresztował. I to ci aresztujący by problemy mieli. Poza tym Ziobro żadnej #!$%@? komisji do gnojenia służb na granicy by nie powołał.
 • Odpowiedz
 • 1
@zapomnialemhaslo: czyli uważasz że łatwo podejść do żołnierza, który właśnie oddaje strzały ostrzegawcze i pchnąć go nożem? A zatrzymanych żołnierzy za oddanie strzałów ostrzegawczych wcześniej nie było?
 • Odpowiedz
@hansschrodinger: już macie ciepło w gaciach od tych waszych propagandowych rozliczeń wozów strażackich? Tymczasem obrońcy naszych granic umierają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 • Odpowiedz
@Nie4tzsche4: oni go dzidą przez płot pchnęli, nikt do niego nie podchodził

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szef-MON-Zatrzymanie-zolnierzy-za-strzaly-ostrzegawcze-jest-nie-do-przyjecia-8759978.html

Resort obrony, odnosząc się do artykułu Onetu zaznaczył, że dowódcy nie zabraniają żołnierzom użycia broni palnej, którzy w samym maju oddali ponad 700 strzałów ostrzegawczych. Zasady użycia broni palnej określają ustawa o środkach przymusu bezpośredniego oraz zasady użycia siły, tzw. Rules of engagement.


ta cała teoria, że żołnierze boją się teraz strzelać jest z dupy
 • Odpowiedz
@nth4: to nie propaganda to fakty, pisowskich przestępców czeka więzienie i nic z tym pisowski bocie nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nie4tzsche4 tu nie o wpatrzenie chodzi ale o o to że pisowcy grają na jak największe zaszkodzenie rządowi. bo wiedzą że idzie walec rozliczeń. bedą łapać się wszystkiego, każdego kłamstwa, oszczerstwa i propagandy.

Walec rozliczeń już jedzie na pisowskie psy.
 • Odpowiedz
@hansschrodinger: fakty TVN chyba XD.

Ile to już wyroków w toku, skończycie rozliczać w 4 lata, czy więcej czasu trzeba dać tym demokratom aby mogli się wreszcie zająć sprawami kraju?

W ratuszu chyba Dupiarz skąpi na klimatyzacji dla swojej farmy, bo nieźle odklejacie się w cieplejsze dni XD
 • Odpowiedz
@Nie4tzsche4 zatrzymanie było z polecenia Janeczka, temat był śledzony do czasu powołania komisji śledczej w Siedlcach, w której zasiedli prokuratorzy, w tym wspomniany Janeczek, inna sprawa, która nie powinna w żaden sposób być wiązana z tą osobą to śmierć żołnierza.
 • Odpowiedz
Chyba ci się pomyliło. Ziobro to akurat nakazałby zwolnienie żołnierzy gdyby ktoś ich aresztował. I to ci aresztujący by problemy mieli. Poza tym Ziobro żadnej #!$%@? komisji do gnojenia służb na granicy by nie powołał.


@Wilkbardzonijaki: wielki człowiek, prawdziwy patryjota
 • Odpowiedz
@nth4:

Ile to już wyroków w toku, skończycie rozliczać w 4 lata, czy więcej czasu trzeba dać tym demokratom aby mogli się wreszcie zająć sprawami kraju?


Rozliczanie się dopiero rozkręca pisowski bocie. Minęło dopiero pół roku, nie da posprzątać 8 lat nierządu pisu w 6 miesięcy, ale ty o tym dobrze wiesz.

Ale bądź spokojny, pisowskie parchy pójdą siedzieć, kwestia czasu.
 • Odpowiedz