Wpis z mikrobloga

@eduardo-garcia: jak to szybko perspektywa potrafi się zmienić. Te same pisiory w przypadku Alfiego Evansa chciały podtrzymywać jego życie, włamać się do szpitala, w 400 osób wyprowadzić jego łóżko z modlitwą na ustach i wywieźć na jasną góre, a tu nagle już faceta chcą odłączać na podstawie wpisu na twitterze, byle tylko zdążyć przed wyborami ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jak to szybko perspektywa potrafi się zmienić. Te same pisiory w przypadku Alfiego Evansa chciały podtrzymywać jego życie, włamać się do szpitala, w 400 osób wyprowadzić jego łóżko z modlitwą na ustach i wywieźć na jasną góre, a tu nagle już faceta chcą odłączać na podstawie wpisu na twitterze, byle tylko zdążyć przed wyborami ¯\(ツ)/¯


Nawet chyba doceniłbym ten szpagat, gdyby nie dotyczył tak tragicznej sprawy.

@thorgoth:
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia:

Ale dlaczego jesteś zdziwiony? XD
Przecież Tusk pluł na żołnierzy i straż graniczną przez 2 lata. Dlaczego jesteś k---a zdziwiony?

Tak zagłosowałeś to tak masz. Ja p------ę :)
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia:

Ja tylko raz zagłosowałem w życiu. W 2015 r. Nigdy k---a więcej. Żebym się za tę hołotę potem musiał wstydzić i k---a myśleć, że jestem w części odpowiedzialny za to s----------e.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia mi się coś obiło o uszy już w weekend że gościu nie żyje dziś rozmawiam z znajomym i mówie że ten żołnierz chyba już umarł. A znajomy nie no jest już w stabilnym stanie. Właśnie widać jak działa manipulacja. Słabo że muszą kłamać w takich sprawach w imię czego tak naprawdę w imię kolejnych zabójstw przez uchodźców. To tak jak w Szwecji dużo spraw ukrywali a potem się okazało że
  • Odpowiedz
tak z ciekawości, na kogo głosowaliście później i jak wam z tą decyzją?


@Bomfastic:

Później nie głosowałem. A w 2015 r. w prezydenckich na... xD a nawet nie będę mówił bo ja p------ę. Nie głosuję od tego czasu.
  • Odpowiedz