Wpis z mikrobloga

#famemma #cloutmma #primemma

W zasadzie to czemu ten atencjusz pcha się przed szereg na zastępstwo, skoro miał dać super sportowy pojedynek z Szadzińskim? Jak mnie #!$%@?ą tacy hipokryci. Tyle się nagadał o szacunku do Gracjana, a gdy tylko pojawiła się okazja, to już #!$%@? w niego wbija i biegnie się prosić o walkę z Załęckim. Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby takiego nołnejma ściągać do freaków?
Tabasco666 - #famemma #cloutmma #primemma

W zasadzie to czemu ten atencjusz pcha się...

źródło: salim

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tabasco666: nołnejm co walczył w ufc? to, że kogoś nie znasz, nie znaczy, że nie istnieje. widocznie stwierdził, że nic mu ta walka nie da, a łatwiej będzie jednak obić deniska. choć gracjan po walce z varelą dla mnie mocno rozbity jest i to też byłaby dla niego łatwa walka...
  • Odpowiedz
  • 2
@Sylwiusz89: Prawda jest taka, że dostał #!$%@? 3 razy w UFC i się za friki wziął, zamiast iść gdzieś do KSW, czy innej sportowej organizacji. Poza tym nie sądzę, żeby odbiorca UFC z wypiekami na twarzy wykupił Clout MMA, bo jakiś Salim tam poszedł.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Nie przegrał żadnej walki przed czasem w UFC. To jedno. Drugie to odbiorcy UFC w Polsce to garstka. Tacy jak np. koneserzy F1 bez Kubicy, ale patogale otworzyły się tylko na takich grajków po KSW czy UFC, aby jak będzie rudy, jarek czy tam kto będzie przy władzy planował walczyć z nimi, to oni wyjmą rozpiskę, o patrz pan, walczy pretendent do walki o MŚ w boksie, walczy gość
  • Odpowiedz
@Tabasco666: w między czasie zjechał na puchę, i chyba UFC rozwiązało z nim wtedy kontrakt… mogę się mylić i mogło tak być w przypadku Siwego, bo to była bliźniacza sprawa
  • Odpowiedz
@justkilling: Lato też był królem strzelców MŚ ponad 50 lat temu w piłce nożnej, a 90 % oglądających kadrę o tym wie i spora część uważa, że to osiągnięcie dla Polaka nie do poprawienia, powtórzenia jak kto woli. UFC to najlepsza organizacja mma na świecie. Nie przegrał żadnej walki przed czasem. Wystąpił 3 razy i to nie na gali co była w Polsce jak Badurek np. Stąd albo się ma
  • Odpowiedz