Wpis z mikrobloga

Tusk: „oczekuję wyjaśnień” i cyk, pora na CSa. Kuźwa, przecież czas na tego typu komunikat był 12, max 11 godzin temu. Oni naprawdę są dnem komunikacyjnym. Tusk po raz kolejny pokazuje, że nie jest PiSem, tylko tym razem w negatywnym sensie. On myśli, że wszystkie diagnozy PiS były nieprawdziwe, a to totalna nieprawda.

PiS był komunikacyjnie świetny, wiedział, jak się trafia do Polaków. A Tusk próbuje się komunikować tak, jakby był w Belgii czy Holandii… pewnie zostaniemy z takim stanem aż do wyborów, bo niedługo koniec ciszy wyborczej i ludziom się utrwali, że rząd zawalił katastrofalnie.

A co powinien zrobić Tusk? Rozpocząć nagonkę na prokuratorów od Ziobry (nieważne czy maczali w tym palce), zdymisjonować jakichś generałów itd. Powinny polecieć głowy za to, żeby dać wyraźny sygnał społeczeństwu - najlepiej zwalić to na PiS.

Ale jak widać to za dużo dla tego rządu. Przegrają kolejny raz na własne życzenie. Jedyne co Tuskowi się udało to oskarżanie PiS o prorosyjskość - i to w sumie tyle. Katastrofa.

#polityka #4konserwy #neuropa #granica #bekazpisu #sejm #rosja #bialorus
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth: tak, mam o to olbrzymie pretensje. W zasadzie to mój największy zarzut do niego i to będzie skutkowało powrotem PiS do władzy, co idzie na jego konto
  • Odpowiedz