Wpis z mikrobloga

Miraski mam taką sprawę , która od jakiegoś czasu krąży mi po głowie i nie chce wyjść przez żaden z otworów. Mianowicie aktualnie będac w limbazie ludzie są jacy są bla bla bla, nie będę się o tym rozwodził. Chodzi mi tu o osoby powyżej 20 roku życia. Czy naprawdę życie wygląda tak jak wciska nam pop-kultura? Że 20 latki spotykają się w ekipach 4-5 osób, nie ma problemów, że dziewczyny i chłopaki razem wychodzą, mają jakieś fajne akcje np siedzenie na dachu (no dobra to wiem że prawda bo sam byłem z znajomymi ale jakieś inne) i jak to z siedzeniem w barach itp? Czy część prawda, czy może wszystko, a może pop-kultura wciska nam sam kicz?

#rozkmina #zycie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Vasey: Ano jeden z najcięższych, ale swój język trzeba znać :)

Jak to ktoś kiedyś powiedział : Polska mowa nie być trudna
  • Odpowiedz
że dziewczyny i chłopaki razem wychodzą, mają jakieś fajne akcje


@Keygan: i co w tym takiego dziwnego? :D Nie ma tego na peczki, ale zdarza sie gdzies isc i miec "fajne akcje" z dziewczynami ; )) nie trzeba miec powyzej 20 lat. Chociaz odkad mam wlasne mieszkanie, to faktycznie wszystko wyglada ciut inaczej. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@emdzi: No od ludzi to racja, bardzo dużo zależy no bo w końcu, są bojaźliwi, nie pijący, wolący domowe zacisze, tak czy tak jeśli nie są to możliwe chyba są. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Vasey: Nie wiem, ale zasłyszałem kiedyś, nie wiem nawet czy nie od Polonistki xD

@JavaDevMatt: Nie mówię, że nie da się z dziewczynami mieć fajnych przygód itp itd. Chodzi mi o to, no nie wiem jak w innych szkołach ale u mnie widać straszny podział na grupy - dziewczyny z dziewczynami, chłopaki z chłopakami.
  • Odpowiedz
@Keygan: Aham. Dobra odpowiem na to co napisałeś, nie będę wybijać z rytmu :D

Tak jak już ktoś powiedział, zależy od ludzi. Pop-kultura nie ma nic do tego, lecz od indywidualnego życia danej jednostki. Ja po szkole średniej raczej nie wychodziłam do barów z kumplami ze szkoły, bo każdy z nas "rozjechał się" po Polsce i sporadycznie się spotykamy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vasey: Cóż, są też nowe znajomości :) chodzi mi tu najczęściej przykład co robią ludzie pokazany w serialach

@Kozak_Lkr: Jadę na działkę więc nie xD, wieczorem możemy pograć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vasey: Zgodzę się za dużo, ale nie kreuje wyobrażenia świata na nich tylko pytam jak jest :) po za tym picie teraz to już w liceum tak piją ze Makabra
  • Odpowiedz
@Keygan: Nie wiem, nigdy w liceum nie byłam :D Hahah :D

U mnie jest tak, że ze znajomymi raczej wybieramy jakąś sportową opcję.

Np. Paintball, rowery, siłownia, koszykówka etc. Grupy od 3 do 10 osób i ruszamy.
  • Odpowiedz