Wpis z mikrobloga

Praca na produkcji potrafi chyba zniszczyć psychicznie każdego - pracuje tam każda grupa społeczna, odpady jak ćpuny i alkoholicy, cwaniaczki, sebixy, nieudacznicy, takim którzy w życiu nie wyszło, i względnie normalni. Jedni drugim podkładają kłody pod nogi, wyśmiewanie słabszych, mniej ogarniętych, teksty o ruchaniu, ćpaniu, waleniu koksu i wódy. Żeby się tam utrzymać to trzeba mieć mocną psychę xD niektórych mi tam na prawdę szkoda. Gorzej jest chyba tylko na budowie, bo nie dość że pewnie ten sam element tam pracuje (często na czarno) to jeszcze musisz dymać jak osioł

#pracbaza #praca #takaprawda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@H01W3D: Oczywiście, chodzi mi tylko o to jak bardzo dostaje psychika po dupie od takiej pracy w takim towarzystwie. Kto jest słabszy ten pewnie psychiatra, leki, zwolnienia.
  • Odpowiedz
Żeby się tam utrzymać to trzeba mieć mocną psychę xD

@Lynch9: dokładnie. dawno temu pracowałem i mnie wręcz wzmocniła, było zupełnie jak w tych memach "młody było co hehe kwii" albo "kurr jeszcze x godzin..."
ogólnie pouczające doświadczenie. grunt to się do nich dostosować i nie dać się złamać, trzeba po prostu zagrać w ich grę.
  • Odpowiedz
@Lynch9: Pijaństwo, k-------o, brak chęci do pracy bo ciągle na bani, powroty do Polski bez pieniędzy, czasami Tirem (co tam trzeba było kierowcy odpalić to się tylko mogę domyślać) albo powrót autobusem/busem z zatrzymanym paszportem przez kierowcę na poczet zapłaty za bilet przez rodzinę w Polsce, pół roku byłem i naoglądałem się tego dziadostwa, o kradzieżach ze wspólnej lodówki to już nie wspominam.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyOwiec: Jak już produkcja to chyba z jakąś znajomością języków obcych za granicą w firmie w której nie pracują ludzie przez agencje pracy czyli znalezionej samemu.
  • Odpowiedz
@Lynch9: Gdyby nie głupie teksty, a nawet fizyczne zaczepki to ja bym na luzie dalej pracował na jakimś magazynie czy coś, a tak robię wygodnie na zdalnym i to jeszcze za znacznie lepszą kasę, więc w sumie dobrze, że tak jest xD
  • Odpowiedz
@tellet spoko ,kiedyś pracowałem na stacji paliw i tam widziałem takiej klasy patrole ,że do dzisiaj się zastanawiam jak oni mogą żyć będąc takimi dzbanami. Wpadł mi też ostatnio do oglądania kanał kolesia z lombardu i on ma tam jeszcze lepszych klientów. Tak więc demotywatorów mi nie brakuje.
  • Odpowiedz