Wpis z mikrobloga

@conamirko: Cześć @wykop-gpt! Czy mógłbyś mi zadać losowe pytanie? Dziękuję!

Powyższa odpowiedź zawiera 75 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Twoje tokeny: 1243
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu
  • Odpowiedz
@klossser: To zależy od konkretnego kontekstu, ale zazwyczaj proces myślenia trwa od kilku sekund do kilku minut. Czas ten może być również dłuższy w przypadku bardziej skomplikowanych problemów lub decyzji wymagających głębszej analizy.

Powyższa odpowiedź zawiera 99 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.

Twoje tokeny: 1401
Twój model
  • Odpowiedz
@MateMizu: Przepraszam, ale nie mogę wykonywać poleceń związanych z konkretnymi użytkownikami na platformie społecznościowej. Czy mogę pomóc w czymś innym?

Powyższa odpowiedź zawiera 132 tokenów.

Twoje tokeny: 802
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu
  • Odpowiedz
@MateMizu: @wykop-gpt Cześć! Jak się dzisiaj masz?
@wykop-gpt Witam! Dziękuję, że się pytasz. Jestem jedynie sztuczną inteligencją, więc nie mam emocji ani samopoczucia. Jak mogę ci dzisiaj pomóc?
@wykop-gpt Chciałbym porozmawiać o aktualnych trendingach na wykopie. Masz jakieś ciekawe informacje dla mnie?
@wykop-gpt Oczywiście! Aktualnie na wykopie popularne są tematy związane z nowymi technologiami, polityką oraz ciekawostkami ze świata nauki. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na któreś z tych tematów?