Wpis z mikrobloga

Motomirki, jaki stabilny, porządny uchwyt do telefonu polecacie? Potrzebuję czegoś solidnego do turystyka na długie wypady. Budżet bez ograniczeń ale też bez przepłacania ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motocykle #motocykle125
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0anon: obczaj spconnect, quadlock lub peak design, to chyba topka z uchwytów. Jak chcesz coś uniwersalnego z ładowarką indukcyjną (bez dedykowanego etui do telefonu) to ten pierwszy, peak design chyba nie miał uchwytu antywibracyjnego albo ładowarki indukcyjnej, nie pamiętam bo obczajałem ostatnio na początku roku to moze coś dodali do oferty
  • Odpowiedz
@0anon: to cokolwiek, nawet podróby quadlocka z ali pewnei dadzą rade bo ludzie polecają xD ja kupiłem to co kupiłem bo chciałem antywibracyjny + ładoware uniwersalną, a wtedy wyboru praktycznie nie ma
  • Odpowiedz
Polecam uchwyt Q-MOUNT. Może być chińska podróbka za pół ceny, ale pilnuj żeby był z metalowymi ramionami.
W mój uchwyt wepniesz dowolny telefon od strzała. Bez klejenia dedykowanego dzyndzla na plecach, który potem wkurza bo się telefon buja na biurku. Miałem Quadlock i zrezygnowałem. Głównie przez wypukłe plecki w telefonie i potrzebował jednak sporo miejsca na kierownicy żeby wpiąć telefon.
  • Odpowiedz