Wpis z mikrobloga

Ubezpieczacie swoje mieszkanie/dom, czy nie warto pompować kabzy ubezpieczycielom? Jak tak to czy kiedyś wam się przydało i wypłacili? Waham się czy jest sens kupować, bo później znajdą miliony kruczków, żeby nic z niego nie wypłacić jak już coś by się stało.

#ubezpieczenia #ubezpieczenie #oc

Ubezpieczasz swoje mieszkanie/dom?

  • Tak 89.3% (25)
  • Nie 10.7% (3)

Oddanych głosów: 28

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hydrochloridum te miliony kruczków to jest rzecz powtarzana przez ludzi, którzy g---o kupują i potem się dziwią, że za to albo za tamto nie ma odpowiedzialności ale panie jak to, ja mam ubezpieczenie.

Raz zalem sąsiada, dwa razy sąsiad mnie - na luzie wypłacili. Tesciowi pękła indukcja, matce piec poszedł po przepięciu, też wypłaty
  • Odpowiedz
@Hydrochloridum: Ja szkody jako takiej nie miałem, ale korzystałem z assisatnce, który jest zawsze do dobrego ubezpieczenia: cieknący zlew, awaria ekspresu do kawy, wizyta lekarza do domu.

Moi klienci natomiast mieli sporo szkód i ZAWSZE była wypłata. Jak zaniżona to się odwoływaliśmy.
Jak nie wypłacili za spalone meble ogrodowe, to dlatego, że w zakresie tych mebli nie było bo jak to klient kupował powiedział "Panie po co mam ubezpieczać meble ogrodowe, tu nikt nie chodzi mam psy tu się nigdy nic nie stało". A sam sobie niechcący podpalił chatę petem. I wypłacili bo miał all riks"

W Generali klientowi wypłacili 80k za włamanie i kradzież + za zniszczoną framugę okna. Klient był na tyle zadowolony, że przy wznowieniu w Generali wolał zapłacić 1000 zł więcej składki niż miał ofertę w
  • Odpowiedz