Wpis z mikrobloga

Kolejny z tych debili Need For Speed Kraków, albo Illegal Night, który nie używa mózgu.
Nocny wypadek na Zabłociu, ameba umysłowa niby żyje, bo strażacy wyciągnęli go i został przetransportowany do szpitala, ale w sumie samochód jest tak #!$%@?, że szczerze mam wątpiwości, czy przeżyje. W najlepszym wypadku będzie kaleką do końca życia, tyle że już nie umysłowym, a fizycznym.
#krakow
DJRuraWydechowa - Kolejny z tych debili Need For Speed Kraków, albo Illegal Night, kt...

źródło: debil

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam że to jest ponad 30 letni japończyk który był zbudowany z blachy stalowej o wytrzymałości laminowanego papieru plus dodatkowo to hardtop/t-top. Na zdjęciach policji widać że owinął się początkiem drzwi o słup więc co tam miało chłopa chronić? 2 warstwy progu 0,7mm czy poszycie drzwi? Nie byłbym zdziwiony gdyby chłop miał prędkość bliską przepisowej bo gdyby rzeczywiście z---------ł to ta MRa byłaby 2 częściowa
  • Odpowiedz
bo przy 50 tak kolizje nie wyglądają? Widziałem ich sporo w życiu przy różnych prędkościach i wiem, na bank, że 50 to nie było a już ponad 100


@Lardor: tak myślałem. Wykopowy ekspert wziął pod uwagę, że ten samochód ma 35 letnią przeżarta rdzą karoserię, a pod maską nie ma sinika który zapewni strefę zgniotu?

Jakbyś kilkuletnim autem, z dużo większymi standardami bezpieczeństwa tak z-----ł, to można byłoby się przychylić do twoich teorii. Tutaj robisz z siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq raz że ciężko mi zgadnąć jaką blachę to auto ma myślę możliwe że to był miłośnik modelu i trzymał jak najlepszy stan dwa auta z boku mają najsłabszy pukt, nawet te nowe nie zeżarte rdza wypadki wjechaniu w bok bardzo często się kończą tragedia a dwa jak by jechał ciut wolniej nie wgniotło by go tak.
  • Odpowiedz
@Lardor: dobra leć na czarno, bo ewidentnie nie chce mi się prowadzić dyskusji z kimś kto poważnie zakłada, że w 35 letniej sportowej toyocie było wszystko zdrowe. Nie masz najmniejszego pojęcia o temacie w którym się wypowiadasz i opierasz się tylko o to co Ci się wydaje.
  • Odpowiedz
chyba cię to trochę kręci, co?


@jonzi: staje mi na samą myśl, że te bezmózgi będą każdego dnia wspominać swój ostatni dzień normalności i zastanawiać się czy warto było z---------ć. A czemu pytasz?
  • Odpowiedz
skądw krakowie tyle bananów?


@xqwzyts: trochę też zza wschodniej granicy przyjechało. Nawet latały tu filmy na wykopie z ich wyczynów. Są na tyle bezczelni, że wszystko nagrywają i na YT wrzucają bez zakrywania mord i blach.
  • Odpowiedz
a bo pisze książkę o z-----h i będziecie w tym samym rozdziale - ty i kierowca.


@jonzi: nie zapomnił wyszczególnić, że moje zjebstwo nie zagraża niewinnym uczestnikom ruchu.
  • Odpowiedz