Wpis z mikrobloga

Kolejny z tych debili Need For Speed Kraków, albo Illegal Night, który nie używa mózgu.
Nocny wypadek na Zabłociu, ameba umysłowa niby żyje, bo strażacy wyciągnęli go i został przetransportowany do szpitala, ale w sumie samochód jest tak #!$%@?, że szczerze mam wątpiwości, czy przeżyje. W najlepszym wypadku będzie kaleką do końca życia, tyle że już nie umysłowym, a fizycznym.
#krakow
DJRuraWydechowa - Kolejny z tych debili Need For Speed Kraków, albo Illegal Night, kt...

źródło: debil

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DJRuraWydechowa: od paru lat w Krakowie jak tylko się cieplej zrobi, to wieczorami non stop słychać te przerobione wydechy. Mieszkam przy Witosa (2x2 jezdnia) i to chyba jedna z ich ulubionych miejscówek do gonienia tych gruzów bo szeroko i prosto. Niech się zawijają na tych słupach, nie mam dla nich żadnej empatii.
  • Odpowiedz
patrząc co zostało z auta musiał jechać szybko przy 50 tak by to nie wyglądało


@Lardor: jakieś uzasadnienie czy tylko tak Ci się wydaje?
  • Odpowiedz
@malinq: bo przy 50 tak kolizje nie wyglądają? Widziałem ich sporo w życiu przy różnych prędkościach i wiem, na bank, że 50 to nie było a już ponad 100
  • Odpowiedz
@mariecziek: Kierujący Toyotą jadąc od strony mostu Kotlarskiego nie dostosował prędkości do panujących warunków i z impetem uderzył w słup energetyczny plus jedno źródło mówi ze nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze.
  • Odpowiedz