Wpis z mikrobloga

@Ranger: W sumie kwestia dopuszczenia jest mocno ciekawa, sam mam i pewnie jak 95% ludzi nigdy z tego przywileju nie skorzysta, wziąłem bo dali za "dychę" przy okazji pozwolenia na sport i kolekcję. Był ten wątek fajnie opisany na forum broni o ile dobrze pamiętam, i jeden ziomek dobrze wypunktował bezsensowność dopuszczenia dla ludzi co nie siedzą w temacie zawodowo.
  • Odpowiedz
W sumie kwestia dopuszczenia jest mocno ciekawa, sam mam i pewnie jak 95% ludzi nigdy z tego przywileju nie skorzysta, wziąłem bo dali za "dychę" przy okazji pozwolenia na sport i kolekcję. Był ten wątek fajnie opisany na forum broni o ile dobrze pamiętam, i jeden ziomek dobrze wypunktował bezsensowność dopuszczenia dla ludzi co nie siedzą w temacie zawodowo.

@telemach20: Nie korzystają ci którzy pozwolenie na sport mają tylko dlatego
  • Odpowiedz
  • 0
którzy traktują sport poważniej a nie mają własnej broni

@krak: ale weź wybierz jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Odpowiedz
@Ranger: Nie tylko, nawet kadra narodowa niejednokrotnie nie ma własnej broni i jedzie na sprzęcie - co prawda przypisanym tylko do siebie - "klubowym" ze względu na jego cenę. U mnie w klubie jest sporo osób które nawet mając swoją broń, jeżdżą na zawody, i strzelają je z broni klubowej bo jest zwyczajnie albo lepsza od ich broni, albo nie mają takiej broni (z różnych powodów). I nie są to
  • Odpowiedz