Wpis z mikrobloga

Odstawiając na bok wszelkie wady #lidl #biedronka , najbardziej irytuje mnie opóźnienie przy klikaniu produktów na kasie samoobsługowej. Pieczywo (1s lag), bułki (3s lag), przewiń w dół (2s lag). Uważam te kasy za dobry pomysł przy drobnych zakupach, ale te aplikacje to dramat.
#supermarket #zakupy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Villeman: lepiej mieć te lagi niż stać pół godziny w kolejce. W biedronkach był z tym dramat, w Lidlu horror. Czynna jedna kasa i kolejka przez cały sklep. W zasadzie to nie wiem po co robią w lidlach po sześć kas. Jak w dwóch są kasjerzy to jest święto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Celestines: Przy skanowaniu, zatwierdzaniu, płaceniu nie ma problemu. Tylko przy wybieraniu manualnym produktów jak pieczywo, warzywa owoce i inne, które nie mają kodu kreskowego, przy tym jest dramat.
  • Odpowiedz
@Villeman: a mnie denerwuje ta gruba baba, która zawsze musi sobie gdzieś pójść i trzeba na nią czekać jak jest jakiś problem. Wszystkie inne jakoś nie są grube i stoją, czekają, pomagają. Tylko gruba musi gdzieś iść niby poprawić przy zwykłej kasie albo gdzieś indziej.
Przypadek? Nie sądzę.
  • Odpowiedz
@Villeman: nie wiem jak w lidlu, ale w biedro to jak położysz jakieś owoce czy pieczywo na wagę i klikniesz wybierz produkt to automatycznie podpowiada co to jest i to z dużą trafnością (kamery jakieś i analiza obrazu?). A nawet jak kasa nie trafi to "wyszukaj po nazwie", 3 pierwsze litery i już. Akurat te w biedro wg mnie działają najszybciej w porównaniu z innymi sklepami, lagów nie stwierdziłem. No
  • Odpowiedz
  • 0
@Villeman potwierdzam, że coś takiego występuje, w moim przypadku niezbyt często ale się zdarza. Nieraz klikałem na owoce i zawiecha, myślę, nie kliknąłem i klikam jeszcze raz a tu już się przełączyło i wybrało losowy owoc. Teraz klikam na literkę na górze i jest lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Villeman: Nie ma tam wyszukiwania według nazwy? Warzywa -> szukaj -> wpisujesz "ceb" i masz cebulę, szybszy sposób niż przeklikiwanie się przez całą listę. W lidlu wklepuję według nazwy i nie ma żadnych opóźnień.
  • Odpowiedz
@Villeman: Oj, to zapraszam do kasy samoobsługowej w Carrefourze... Nie wiem czy to tylko mój, ale pani pilnująca kas sama często mi przytyka ten jej kluczyk żeby nie sprawdzał wagi, bo widzi jak #!$%@? dostaje...
  • Odpowiedz