Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Znalazłem pracę w zawodzie i ogólnie atmosfera i podejście pracowników jest świetne. Myślałem, że to miejsce idealne na pierwszą pracę w zawodzie - mała firma, ale dobrze rozwijajaca się, ale nie januszex.
Sęk w tym, że po kilku dniach szkoleń u różnych osób (aby poznać system) okazało się, że jeden z szefów jara e-papierosy przy biurku w tym pomieszczeniu gdzie ja będę. Chłop pytał mnie czy to jest ok, czy nie itd. Jak na razie jeszcze nie pracowałem w tym pomieszczeniu, ale zapytałem się czy po szkoleniu mógłbym pracować w innym pomieszczeniu/budynku gdzie pracują osoby zajmujące się prawie tym samym. Wziął to pod uwagę.

No i nie wiem... Nie chce narażać zdrowia w robocie na takie toksyny. Zawsze dbałem o zdrowie i nigdy nie paliłem. To mnie zwyczajnie martwi.
Mam udawać, że bardzo źle znoszę te toksyny żeby potraktowali to poważnie?
Jestem rozdarty..
Mial ktoś taki problem?

Oczywiście powiem szefowi, że źle to znoszę, ale czy zmieni swój tryb życia I będzie wychodził za każdym razem zapalić?

#palenie #praca #pracbaza #zalpost #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m, że po kilku dniach szkoleń u różnych osób (aby poznać system) okazało się, że jeden z szefów jara e-papierosy przy biurku w tym pomieszczeniu gdzie ja będę. Chłop pytał mnie czy to jest ok, czy nie itd. Jak na razie jeszcze nie praco


@mirko_anonim: Palenie e-papierosów w pomieszczeniu z kimś jest raczej kiepską praktyką - to problem jest w nim, nie w Tobie. Zwróć uwagę i powiedz szczerze że
  • Odpowiedz