Wpis z mikrobloga

Ależ ten #dhl w * tnie.
Zakup zrobiony tydzień temu na #allegro
Zero prób doręczenia i o północy "odrzucona przez odbiorcę".
Zaczynam się zastanawiać czy warto coś z allegro zamawiać, jak nie dość, że miało być do środy w zeszłym tygodniu, to po tygodniu jedyne co się wydarzyło to powrót paczki do nadawcy. Brak słów normalnie, nawet nie wiem po co strzępie ryja...
PlatynowyJezyk - Ależ ten #dhl w * tnie.
Zakup zrobiony tydzień temu na #allegro
Zero...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-06-03 18-47-31

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@PlatynowyJezyk: Z allegro zawsze warto zamawiać. Dziwi mnie, że od razu skreślasz całe allegro, bo dhl coś tam zj*bał... A kontaktowałeś się ze sprzedającym? Niech załatwia to z dhlem i pyta czemu ta paczka tyle idzie. Zamiast wylewać gorzkie żale na wypoku to powinieneś był kontaktować się ze sprzedającym lub z dhlem...
  • Odpowiedz
@PlatynowyJezyk: Mam dokładnie taką samą akcję z paczką z Niemiec, dzwoniłem na infolinię, zgłoszona skarga. Według systemu najpierw mnie nie było, a potem odmówiłem przyjęcia paczki. Dzisiaj mają "podjąć próbę doręczenia" znowu. Dostałem numer do kuriera. Kurier nie odbiera telefonów. Kurtyna. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PlatynowyJezyk: To też masz pecha po prostu do sprzedających... Nie mniej jednak też mnie to wkurza i ostatnio miałem taką sytuację, że złożyłem zamówienie, bo sprzedający niby deklaruje wysyłkę w ciągu 1 dnia. A jak się okazało wysłał po 3 dniach i jeszcze próbował mi wcisnąć kit, że to allegro tak pokazuje... Gdzie ja wiem, że te komunikaty "zamów do XX - dostawa jutro: to bullshit i mu wytknąłem, że
  • Odpowiedz