Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: a ja nie wiem czy ta Pani pije, czy nie pije, zresztą sam fakt picia akoholu nijak a się do wiedzy, ja na przykład dużo piję od zawsze, bardzo dużo też zażyłem w życiu swoim narkotyków a jednocześnie jakąś tam elokwencję posiadam, to się nie wyklucza absolutnie mordko
z fartem
  • Odpowiedz
@Maly__Kotek: to są hipokryci, którzy nieudolnie próbują innym hipokryzję wytykać. Ja już nawet nie odpowiadam nikomu w tym wątku, bo nie mam siły się kłócić niepotrzebnie. Choćbyś próbował mówić językiem faktów, to zazwyczaj nie dotrzesz. Szkoda zachodu na jakąś krucjatę, lepiej skupić się na sobie i reagować jedynie kiedy faktycznie ktoś mocno manipuluje albo wprost kłamie.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: no i to jest problem według mnie, ja nie deklaruję, że cokolwiek rzuciłem, czy z czymkolwiek skończyłem, ja lubię ćpać, pić, lubię też wydać w kasynie wieczorem tyle ile Polak nie zarobi w rok, no uwielbiam to wszystko i nie mam z tym najmniejszego problemu. Jeszcze z 10 lat temu jak byłem hipokrytą, to codziennie kłamałem, że przestaję pić, że się zmieniam, że będę innym człowiekiem, no ale wtedy
  • Odpowiedz
@Hissis: w sumie zdrowie podejście, ja na razie jestem na etapie oszukiwania siebie, a później leczenie kaca moralnego, że jak tam mogłem, jak mogłem znowu zaprzepaścić miesiąc siłowni, dbania o cerę, zdrowego odżywiania itd xD. Ty masz jakąś firmę, że tak p------------z kasę?. Ja jestem over 30, więc też nie jestem jakimś młodym łbem
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: do niedawna byłem bezrobotny i było mnie stać na dostatnie życie,tyle mogę dla Ciebie wariacie powiedzieć oficjalnie, nieoicjalnie zresztą też, aktualnie pracuję fizycznie i bardzo dobrze zarabiam, w ostatnim miesiącu zarobiłem ponad 20tys. zł, także też legalnie można żyć mordko, trzeba tylko umieć i chcieć, ja akurat umiem i chcę.
z fartem
  • Odpowiedz