Wpis z mikrobloga

Moja E klasa W212 już ma trochę lat za sobą i chciałbym zamienić ją niedługo na W213 z 2 litrową benzynką. Jeździł ktoś z was E klasą W213? Jakie odczucia z jazdy? Wyciszenie, prowadzenie, twardość zawieszenia czy dynamiczna. W skrócie żeby było jak w mojej starej tylko lepiej to będę zadowolony.

#motoryzacja #mercedes
D_Stog - Moja E klasa W212 już ma trochę lat za sobą i chciałbym zamienić ją niedługo...

źródło: w213

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Palladyn400: 3.5 litra benzyna 272 kuce. Czy zadowolony? Ło panie, to jest wspaniały samochód. Wystarczająco dynamiczna, wygodna, dobrze się prowadzi przestronna, cichutka na autostradzie. Pomimo 13 lat na karku i wsadzeniu niemałej sumki na serwis (czego nie żaluje) dalej daje mase frajdy i pozwala odpocząć na trasie.
  • Odpowiedz
@D_Stog: Też mam W212 w kombiaku i super się jeździ. I sam nie wiem czy będę zmieniałbo wszystkie następne to już tandeta typu tablet i plastik w środku. Będę tyrał do końca bo przebieg tylko 172 tysie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Palladyn400: Miałem silnik uszkodzony bo ciągnąłem z us, trzeba było tulejować blok, nowe pierścienie, panewki, rozrząd ale zrobiła już na nowym motorze 40 tys i chodzi jak pszczółka. Jeśli byś chciał sobie sprawić W212 to moja lalunia jest na sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz