Wpis z mikrobloga

Skad masz Srebrzystego Mistrza?! Drogi byl? Ktory set jest najlepzy wedlug Ciebie? Te starsze maja wiecej funkcji z tego co pamietam w porownaniu do ostatnich nowosci.
  • Odpowiedz
  • 4
@panmimoskok: wszystko lego, starsze z olx, nowe alto/mediaexpert

@ExtraPensja: jak wyżej, z olx. Po historii transakcji, wychodzi że 768pln, ponad 2 lata temu.
W zasadzie wszystkie formuły mają tą samą liczbę funkcji, czyli ruchomy silnik (z tylną osią) plus skrętne koła z kierownicy. Nowy mercedes ma sterowanie "hand of god" i ręcznie otwierany DRS, ale to w zasadzie tylko kwestia zawiasu na pinach.

A co do tego, który
  • Odpowiedz
@czyznaszmnie: Ale z tego co wiem to stare maja bajery w postaci otwieranych komor silnikowych, jakis osprzet silnika w postaci rurek, kabelkow i cos jeszcze bylo. A w mclarenie wszystko na sztywno chyba siedzi, nie?
Ferrarka zawsze na topie.
Planujesz wszystkie zdobyc? Wraz z bolidami "Indy"
  • Odpowiedz
  • 2
@ExtraPensja: mclaren jest na pewno najbardziej ubogi, bo w zasadzie silnik jest praktycznie cały schowany, widać tylko górę tłoków i elo. Mercedes i ferrari mają ręcznie zdejmowane pokrywy, a williams i silver mają je na pneumatycznych siłownikach, zapomniałem o tej "funkcji" wyżej.
Faktycznie silniki są lepiej "obudowane" w tych starych, natomiast dzisiaj i skrzydła i nadwozie jest lepiej wykonane i wypełnione.

Planujesz wszystkie zdobyc? Wraz z bolidami "Indy"


Co rozumiesz przez wszystkie? Z mojej wiedzy, brakuje tylko 42100, który gdzieśtam jest na dalekiej liście zakupów, bo ani zbytnio nie drożeje, ani nie ubywa ich na olx. Reszta to inna skala, czy inna firma, jak wspomniana przez @Siurczek alfa od Cady, ale jakoś mnie nie ciągnie w stronę non-lego, choć też nie mówię definitywnie
  • Odpowiedz
  • 2
@ExtraPensja: 8386 też mam, 8880 będzie, ale jeszcze nie wiem kiedy. Wolałbym raczej teraz pójść w model team, które zawsze było moim marzeniem (mam tylko 5541) , no i nowości z technic/space/trains
  • Odpowiedz
@czyznaszmnie: Mozna powiedziec ze wystawowy mclaren jest kontynuacja model team, z reszta jak cala seria samochodowa expert/icons. Te ferrari z model team fajne gagatki.
Ja tez lece teraz z zestawami kosmicznymi i ciagle czekam na ciezki sprzet z technica. Koparko-ladowarka by sie przydala C+/PF albo cos na wzor arocsa albo unimoga.
  • Odpowiedz
  • 2
@ExtraPensja: bardziej miałem na myśli black cata, mach 2, czy transporter śmigłowca, niż tą formułkę, która jest raczej słaba wizualnie, ale ok. Co do ciężkiego sprzętu, poza brakującym nowym liebherem też mam praktycznie to, co chciałem mieć, więc lepiej dla mojego portfela niech już nie wypuszczają nic :D
  • Odpowiedz