Wpis z mikrobloga

@WielkiNos
Z małej wsi i nagrywa na TT, to bardzo ważne. A ja, z dużego miasta, nawet nie mam tam konta. Zmarnowałem swoją szansę, źle życie przeżyłem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos to nie jest śmieszne... Mój wioskowy lekarz rodzinny zrobił sobie jakieś kursy, czy coś i robi botoks, powiększa usta itp... obaj jesteśmy myśliwymi i opowiada mi czasem jak się biznes kręci...
Stare niedowartościowane baby z kilku najbliższych gmin do niego jeżdżą wieczorami i tuningują ryje.
  • Odpowiedz
idealny facet = kolo który pobzika i jak się znudzi powiększonymi ustami, znajdzie kolejnego glonojada

ps jest szansa, że ona jeszcze o tym nie wie
  • Odpowiedz
@ipiter0:

fajna projekcja ten twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według mnie w wyśmiewaniu zachowań tych karyn nie ma nic złego. Idiotka sama na siebie wstawia filmik, w którym kreuje się na kogoś lepszego, bo ma powiększone usta i nagrywa tik toki xD Dla mnie te wpisy to dawka śmiechu, jak niektórzy ludzie potrafią być mocno odklejeni.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Albo wieś dla nowobogackich i inne jednostki nie są na tyle "ynteligentne", żeby korzystać z tt i robić sobie usta, albo komicznie to wygląda jak zrobiona nagrywa sobie tt a w tle gnój i rozpadająca się stodoła.
  • Odpowiedz