Wpis z mikrobloga

Będę dzisiaj jeździł motocyklami BMW R18, K1600gt i f900 na jazdach testowych za free :)

Moje doświadczenie to zrobiony kurs kat A w zeszłym roku i 3 traski weekendowe maxi skuterem.

Dajcie mi słowo otuchy, bo nie wiem czy dam radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy bieg jest do dołu, potem natural do góry i reszta biegów nie? Coś jeszcze muszę wiedzieć? xD

#motocykle
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cwlmod: czasmi mnie jakiś wujaszek, albo ktoś znajomy poprosił o przejażdżkę motocyklem, " bo kiedyś jeździł..." i w momencie kiedy pyta się czy 1 jest do dołu w klasycznym motocyklu, to zamieram z przerażenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod Ostroznie z gazem, no i to duze motocykle, takze skrecanie moze byc troche problematyczne na poczatku. Ale dasz rade mnóstwo ludzi jezdzi takimi motocyklami na co dzien i wszystko jest ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr Nie wiem, ale jak przychodzi i mówisz że chcesz przejechać się jednym z najdroższych motorów, a masz kask hjc to mogą się krzywić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wiktorbo Teraz doczytałem twój post. Jak na grupie przegrywów? xD

Wieśniak admin to widziałem że już zezłomował swoje auto. Nie dziwi mnie to, bo jeśli jeździł tak jak pisał to wieśniak musiał w końcu zaliczyć dzwona xD

Jeżdżę regularnie po torach i sporadycznie widuję Enki i nikt z tych kierowców nie wie o tej grupie albo mówi że zagląda tam tylko jak czegoś szuka bo tak totalny.

Gerbera nawet wywaliliście, a
  • Odpowiedz
  • 1
@ortalionowy: @MrDracek @krzysztof2033 @NieoznaczonaReklama Udało się i nie musieli mnie skrobać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To się rzuciłem na ciężkie byki. Po przesiadce z r18B na f900 to myślałem że rowerem jadę. Wcześniej zastanawiałem się kto chce jeździć motorami, które tak ciężko się prowadzą.

Do mojego doświadczenia jazdy w postaci kursu i 1500 km na skuterkach jednak dałem radę z
cwlmod - @ortalionowy: @MrDracek @krzysztof2033 @NieoznaczonaReklama Udało się i nie ...

źródło: IMG_9737

Pobierz
  • Odpowiedz