Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137 kurde ale się wtedy na kumpla wkurzyłem bo miałem zajęcia z rana i mogłem obejrzeć dopiero po południu a ten mi zaspojlerował w smsie co będzie bo myślał że już też obejrzałem ()
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek gdyby to skonczyc na #!$%@? nieumarłych z Armią Snowa w tej zimowej osadzie to byłby serial 10/10. A tak przyszły #!$%@? gwiezdne wojny Disneya i trzeba było #!$%@?ć taka perłę bo się pieniądze nie zgadzały braciom #!$%@?. Chyba nigdy tego nie przeboleje.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: dziwne jest też to, że gra o tron wtedy była czymś bardzo świeżym, z dużym budżetem i dopracowanymi detalami, a dzisiaj wygląda jak przeciętny film fantasy
  • Odpowiedz
@Ranger: Jak to mam we wspomnieniach to tez jako na prawdę świetny serial, bardzo dobrze to wspominam ale faktycznie jakbym do tego usiadł znów to nie wiem jakbym to odebrał na dzień dzisiejszy
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: pamiętam ten dzień jakby to było... 12 lat temu. Czyli średnio.
Mieszkałem wtedy w UK z moją byłą i do późnego popołudnia żeśmy siedzieli w pracy. Info, że odcinek jest z jebnięciem rozeszło się szybko, a pamiętam że wtedy był straszny problem ze spojlerami wszędzie, zwłaszcza na FB, także umówiliśmy się, że nie korzystamy z neta cały dzień - dzięki temu uniknęliśmy spojlerów. Po powrocie tylko szybko zamówiliśmy pizzke, spaliliśmy
  • Odpowiedz
dziwne jest też to, że gra o tron wtedy była czymś bardzo świeżym, z dużym budżetem i dopracowanymi detalami, a dzisiaj wygląda jak przeciętny film fantasy


@Ranger: być może odnosisz się do wyglądu serialu, wtedy to nie wiem, natomiast jeśli odnosisz się do całości to ten serial jest wybitny (oczywiście poza #!$%@? końcem)
  • Odpowiedz
  • 1
@peetee: tak, chodzi mi o wygląd, ale też dialogi jakoś się tak zestarzały. Fabularnie oczywiście nadal mistrzostwo (ʘʘ)
  • Odpowiedz