Wpis z mikrobloga

  • 0
@lechiffre1: samej flaszki nie sprzedajesz? A po ile za ml? Bo widzę że flakon w necie drogi nie jest choć wiem że bywał tańszy więc zastanawiam się czy się opłaca w odlewki bawić.
  • Odpowiedz