Aktywne Wpisy
51431e5c08c95238 +75

vieniasn +56
popierasz nocną prohibicję = ok zamordysta
jesteś przeciwko nocnej prohibicji = ok pijak obeszczymur
wybierz mądrze wykopku
jesteś przeciwko nocnej prohibicji = ok pijak obeszczymur
wybierz mądrze wykopku






#inwestowanie #akcje #oszczedzanie #oszczednosci #pieniadze #kapital
Pamiętam też pare lat wstecz była afera, zmiana regulaminu i na nieaktywne konta nakładana była jakaś opłata. Ludzie którzy założyli sobie konta i zapomnieli o nich, albo stracili dostęp przez brak emaila/numeru
Obczaj sobie xtb https://pl.xtb.com/odsetki-od-niezainwestowanych-srodkow lub trading212 https://www.trading212.com/pl/interest-on-cash
Plus xtb jest taki, że sami rozliczą za ciebie podatek, w trading212 sam musisz to robić.
PS. ani xtb, ani trading212 nie są bankami, warto mieć
Nawet mimo to nie nastawiałbym się na więcej niż 2% rocznie. To tylko konta oszczędnościowe.